Jarná revitalizácia

Akcie

 • Gastronin Complex

  SADA PRODUKTOV: K29E kúra Gastronin - Kúra priaznivo ovplyvňuje trávenie, činnosť žlčníka a pankreasu, regeneruje vnútorné orgány/pečeň, obličky, pľúca/pomáha pri detoxikácii organizmu. SV6 Amarit Forte je unikátny komplexný prípravok pre uľahčenie trávenia a starostlivosť o tráviacu sústavu... L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím.

  62,49 € 56,80 € s DPH 52,08 € 47,33 € bez DPH

  Detail
 • DETOX Complex

  SADA PRODUKTOV: K17 kúra Očista a detox - Kúra z bylín sa odporúča pri čistení tela od usadenín, ktoré vznikli počas života. Taktiež sa užíva pri revitalizácii organizmu. L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím.

  55,25 € 50,20 € s DPH 46,04 € 41,83 € bez DPH

  Detail
 • Tetania Complex

  SADA PRODUKTOV: K07E kúra Neurogen - pomáha pri zlepšení činnosti a regenerácii nervovej sústavy, harmonizuje a upokojuje, tlmí neuralgie. SV5 Neurosan je prípravok pre podporu a posilnenie nervovej sústavy. Podporuje periférnu cirkuláciu krvi, čo priaznivo ovplyvňuje činnosť mozgu. L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím.

  62,49 € 56,80 € s DPH 52,08 € 47,33 € bez DPH

  Detail

Novinky

 • ZEPTER BIOPTRON medolight

  Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm. Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

  699,00 € 569,00 € s DPH 582,50 € 474,17 € bez DPH

  Detail
 • Fullerene filter pre BIOPTRON Pro 1

  Špeciálny filter pre produkt Zepter BIOPTRON Pro 1, ktorý bol inšpirovaný a vyvinutý na základe objavu C60 oceneného Nobelovou cenou. Ide o tzv. hyperpolarizované svetlo, ktoré prináša ďalší prevrat v regenerácii organizmu.

  190,00 € 171,00 € s DPH 158,33 € 142,50 € bez DPH

  Detail
 • Produkt L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY

  L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. Vďaka svojmu zloženiu z troch aminokyselín (L - Arginín báza, L - Citrulin malát a L - Ornitin AKG) a ich pomeru, umožňuje v praxi výrazne uplatniť jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia, tzv. terapiu pomocou oxidu dusnatého (NO) a poznatky, že oxid dusnatý funguje v obehovom systéme ako signálna molekula. Tento objav bol v roku 1998 ocenený Nobelovou cenou za medicínu.

  36,00 € s DPH 30,00 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: