Jarné alergieNovinky v ponuke400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobe

Milí priatelia, mnohí z nás to poznajú veľmi dobre: Prvé hrejivejšie lúče slnka nehlásia len príchod jari, ale aj príznaky prvých jarných alergií. Upchatý nos, kýchanie, napuchnuté oči či výsyp... to je len pár z množstva príznakov, ktoré so sebou prevažne peľové alergie prinášajú. Alergia na peľ sa najčastejšie prejavuje svrbením alebo opuchom očí, upchatým nosom, záchvatmi kýchania, bolesťou v hrdle a podobne. Všetky tieto symptómy vedú k ďalším problémom. Ak máte upchatý nos, začnete dýchať ústami, pričom vysychá sliznica a problémy sa ďalej len množia. Pri spojitosti týchto príznakov sa môže vyskytnúť aj svrbenie uší a v ojedinelých výnimočných prípadoch môžete dokonca dočasne stratiť sluch alebo chuť. Zákernosť peľových alergií spočíva v tom, že je veľmi ťažké sa im vyhnúť.  Ak rozmýšľate, ako si pomôcť počas kvitnutia vášho alergénu, prezrite si našu najnovšiu ponuku bylinných kúr, zameranú na preklenutie obdobia s vysokou koncentráciou peľových alergénov. A poradíme aj ako si účinne pomôcť doma - v byte či na pracovisku. Čistička vzduchu Therapy Air iOn vám umožní časté vetranie a do 20 minút vám prečistí vzduch po vyvetraní a zbaví ho prachových súčastí aj alergénov.

Prajem vám všetkým veľa zdravia, veľa psychických aj fyzických síl a buďte zdraví.
Vaša Eva Karabinošová

Akcie

Novinky

 • SV19 Mukoben

  Mukoben je zmesou byliniek na udržanie voľných dýchacích ciest.

  6,99 € s DPH 5,83 € bez DPH

  Detail
 • Zepter BIOPTRON medolight

  Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm. Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

  849,00 € s DPH 707,50 € bez DPH

  Detail
 • ZB66 Krémový balzam so zmijím jedom

  Masť pri bolestiach chrbtice a kĺbov, neuralgiách. Naneste balzam na čistú pokožku 2-3x denne. Masírujte krúživými pohybmi do úplného vstrebania.

  6,90 € s DPH 5,75 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: