Jesenná ponukaliečivá sila tinktúr400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobeNovinky v ponuke

Milí priatelia, vzhľadom na zvyšujúce sa riziko šírenia vírusových, ale aj bakteriálnych infekcií, Vám prinášame ponuku výborných pomocníkov v predchádzaní, ale aj následnom doliečovaní akútnych respiračných ochorení, ako sú zápaly horných a dolných dýchacích ciest, pĺúcne embólie a pod.

Ponuka je mimoriadne vhodná a aktuálna pre školákov a starších ľudí, ale aj pre všetkých , ktorí sa pohybujú v prostredí so zvýšeným rizikom infekcie, ako sú úrady, obchodné centrá, ale aj divadlá, športoviská a pod.

Dýchajte zdravo z plných pľúc
Vaša Eva Karabinošová

Akcie

Novinky

 • Zepter BIOPTRON medolight

  Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm. Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

  499,00 € s DPH 415,83 € bez DPH

  Detail
 • SV18 Zlatica MIX

  Originálny prípravok pri chrípkach a ďalších virózach, podporuje obranyschopnosť organizmu.

  7,40 € s DPH 6,17 € bez DPH

  Detail
 • SV19 Mukoben

  Mukoben je zmesou byliniek na udržanie voľných dýchacích ciest.

  7,40 € s DPH 6,17 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: