Letná akciaNovinky v ponuke400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobe

Milí priatelia, po dňoch plných obmedzení a hygienických opatrení sa všetci s nedočkavosťou tešíme na letné obdobie, plné slniečka, oddychu a relaxu. Opäť dávam do pozornosti kúry, ktoré sú už v ponuke, sú osvedčené  a veľmi vyhľadávané.

Výber kúr ja zameraný na podporu cievneho systému, prekrvenia a výživy tkanív počas pobytu na dovolenke, na podporu imunity pred dovolenkou, ako aj pri možných komplikáciách priechodnosti dýchacích ciest pri zvýšenom zaťažení organizmu (zmena prostredia a klímy, alergény, dovolenkový stres a pod.) V našej ponuke e-shopu máme dlhodobo osvedčený doplnok výživy Dihydroquercetin plus, bioflavonoid, ktorý patrí medzi antioxidanty. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečišti aj v tých najmenších kapilárach. Zvyšuje imunitu organizmu. Má masívny antioxidačný účinok a omladzujúci efekt. Preukázal sľubné farmakologické účinky na zvládanie zápalov, mikrobiálnych infekcií, oxidačného stresu a kardiovaskulárnych porúch. Denná dávka v takto upravenej podobe stačí v množstve 25 mg.  Pre svoje silné protizápalové a antialergické účinky sme Didroquercetin plus zaradili do našej letnej ponuky kúr, ako účinnú ochranu na nadchádzajúce letné obdobie, ako aj na ochranu pred infekciou Covid -19.

Prajem vám všetkým veľa zdravia, veľa psychických aj fyzických síl a buďte zdraví.
Vaša Eva Karabinošová

Akcie

Novinky

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: