O gemmoterapii

Jarmila Podhorná dala nahliadnuť do svojho kráľovstva
12.09.2023

Jarmila Podhorná dala nahliadnuť do svojho kráľovstva

Jej dobré meno už mnohokrát presiahlo hranice regiónu. Mgr. Jarmila Podhorná sa objavila už niekoľkokrát v odborných celoštátnych časopisoch aj v programoch Českej televízie. V sobotu 1. júla 2023 usporiadala v sídle firmy NADĚJE v Brodku u Konice DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ. Na ten sa zišlo niekoľko sto ľudí, mnohým z nich pani Jarmila Podhorná pomohla aj s liečbou závažných ochorení. Návštevníci akcie mohli vstúpiť do nového regeneračného centra, zúčastnili sa komentovaných prehliadok, mohli si tiež vyskúšať prístrojové terapie. Iní zase strávili najviac času na záhrade, kde táto výnimočná žena a jej kolektív pestujú desiatky druhov liečivých bylín. Veľmi žiadaný sa potom stal aj predaj sadeníc. Prečítajte si reportáž z Prostějovského večerníka, ktorú vám prinášame na našich stránkach.
Januárový detox & bylinková očista tela
08.01.2023

Januárový detox & bylinková očista tela

Úvodom pár slov o regenerácii a prirodzenom získaní novej energie. Očista organizmu je záležitosťou krátkodobou, ktorá nie je a nemusí byť spojená s drastickými diétami, či dlhším pôstom. Ide skôr o prevenciu. Tak, ako pred sviatkami všetko čistíme, upratujeme svoje domácnosti, tak aj naše fyzické telo je potrebné „prečistiť“ a odstrániť všetko nežiadúce. V období začiatku roka je na to ideálna príležitosť, veď mnohí z nás si dali zmysluplné predsavzatia, ako pozdvihnúť svoje fyzické aj mentálne telo do lepších výkonov. Existuje na to viacero spôsobov, my Vám ponúkame veľmi šetrnú a príjemnú formu obnovy energie výťažkami z pukov rastlín a bylín. O čo ide?

Gemmoterapia účinne pomáha v prevencii nádorových ochorení
05.12.2022

Gemmoterapia účinne pomáha v prevencii nádorových ochorení

Milí priatelia, ani sme sa nenazdali a blížia sa najkrajšie sviatky v roku - Vianoce. Je to obdobie veľkých očakávaní a radosti, ale aj bilancovania, ukončovania a ponáhľania sa. Ponáhľanie a stres sa vkradol celkom nenápadne do každej oblasti nášho života. Rýchlo chceme niečo vybaviť, náhlivo sa niekam dostať, čím skôr sa najesť. Svoj život tak často žijeme v chvate a bez radosti, ubíjaní stresom. Následne trpia aj naše vzťahy a zhoršuje sa naše zdravie. Ako to všetko zvládnuť? Vyskúšajte naše tinktúry. Viac sa dočítate v článku.
Naděje v bylinách - Mgr. Podhorná rozpráva nielen o Záhrade pre púčiky, ktorá je svetovým unikátom
21.11.2021

Naděje v bylinách - Mgr. Podhorná rozpráva nielen o Záhrade pre púčiky, ktorá je svetovým unikátom

V bylinách a návrate k prírode je naša nádej pri prevencii a liečbe najrôznejších ochorení, bez chémie a vedľajších účinkov. Pozrite si dokument Českej televízie o pani Mgr. Jarmile Podhornej. O vzniku jej spoločnosti NADĚJE, o gemmoterapii, o bylinkách, prevencii a zdraví, ale aj o Záhrade pre púčiky, ktorá je jediná svojho druhu na svete.