Myion osobná prenosná čistička vzduchu

Dokážeme sa chrániť pred baktériami, vírusmi, alergénmi a všetkými ostatnými patogénmi? Áno, dokážeme. Odpoveďou je osobná prenosná iónová čistička vzduchu Zepter Therapy Myion.

Výrobca:
ZEPTER
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
my-ion-01
179 € s DPH 149,17 € bez DPH

Myion osobná prenosná čistička vzduchu

Únik zo znečisteného vzduchu by sa na našej zamorenej planéte mohol zdať ako nemožná misia. Počas všetkých našich 24-hodinových aktivít vdýchneme denne 20 000 litrov kontaminovaného vzduchu: na cestách do práce, pri lietaní, nakupovaní, stolovaní, pri účasti na spoločenských akciách, a dokonca aj v spánku.

Znečistenie ovzdušia má zničujúci účinok na každú bunku v tele a zapríčiňuje choroby, od cukrovky a demencie po problémy s plodnosťou a detskou leukémiou. Každých osem úmrtí je priamo spôsobených znečistením vzduchu. Dokážeme sa chrániť pred baktériami, vírusmi, alergénmi a všetkými ostatnými patogénmi? Áno, dokážeme.

 

Osobný ionizátor - čistička vzduchu

Myion je inovatívna prenosná čistička vzduchu, ktorá využíva pokročilú technológiu ionizácie vzduchu na odstránenie všetkých škodlivých častíc vo vzduchu: PM 2,5, prachu, alergénov a vírusov.

Vďaka jedinečnému vstavanému systému kief z uhlíkových vlákien, Myion produkuje obrovské množstvo, až 18 miliónov záporných iónov na cm3, čo vytvára neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje vstupu nebezpečných častíc do dýchacích ciest. Záporné ióny čistia vzduch magnetickým priťahovaním znečisťujúcich látok, až kým tieto novo vytvorené väčšie častice nie sú dostatočne ťažké na to, aby zostali v našej dýchacej zóne.

Malé a prenosné zariadenie Myion vytvára zónu čistého a zdravého vzduchu v okruhu 30 cm od zariadenia.

Kompaktný a ľahký: Myion váži iba 25 gramov, čo vám umožňuje nosiť ho, kamkoľvek idete. Moderný a elegantný dizajn robí z Myionu jedinečné zariadenie, ktoré je praktické a  zároveň veľmi efektívne.

Výkonný a tichý: Myion má 10-hodinovú výdrž nabíjateľnej batérie pre poskytnutie ochrany po celý deň. Zariadenie je možné nabíjať pomocou mikro USB kábla a doba nabíjania je približne 2 hodiny. Myion je navrhnutý pre tichú prevádzku a nerobí žiadny hluk.

Bezproblémový a ekonomický: Nie je potrebná údržba filtra, ani jeho výmena. Jednoduché použitie len jedným tlačidlom ON / OFF.

Myion je vynikajúce zariadenie pre vytváranie bezpečného prostredia kedykoľvek a pri akejkoľvek príležitosti - nech robíte čokoľvek, nech ste kdekoľvek...

 

Záporný ión - poklad poskytnutý prírodou

Vystavenie záporným iónom, známym tiež ako vzdušné vitamíny, nám vytvára ten istý pocit, ktorý máme, keď sme na pláži, blízko vodopádu alebo po búrke. S Myion si tento pocit môžeme nosiť všade so sebou!

Záporné ióny:

 • udržujú zásaditú pH úroveň tela, redukujú riziko vzniku infekcie a znižujú závažnosť príznakov COVID-19,
 • urýchľujú produkciu lymfocytov, čím sa zvyšuje množstvo protilátok potrebných na identifikáciu a neutralizáciu vírusov,
 • posilňujú imunitné bunky, zvyšujú ich schopnosť ničiť patogény a chrániť telo pred vírusmi a baktériami,
 • odstraňujú zo vzduchu baktérie a vírusy, čím znižujú prenos infekcie,
 • zlepšujú krvný obeh, znižujú hladinu krvného cukru a cholesterolu,
 • majú antialergické účinky,
 • znižujú a  predchádzajú príznakom astmy,
 • uvádzajú autonómny nervový systém do rovnováhy, regulujú srdcovú frekvenciu, trávenie a dychovú frekvenciu,
 • zvyšujú hladinu serotonínu, pomáhajú znižovať úzkosť, stres, únavu, depresiu a migrénu,
 • umožňujú lepší spánok a relaxáciu,
 • zlepšujú rozpoznávacie schopnosti vodičov,
 • pôsobia prirodzene proti bolesti a majú protizápalové účinky,
 • zlepšujú stav pokožky a predchádzajú vypadávaniu vlasov.

Maximalizácia ochrany pred vírusmi vrátane koronavírusov

Prostriedky ochrany dýchacích ciest sú účinné, keď ich nosíme, ale stávajú sa zbytočnými, keď ich zložíme, aby sme sa najedli, napili, zacvičili si alebo absolvovali ošetrenie tváre, zubné ošetrenie atď.

Myion prenosná čistička vzduchu je pri každej príležitosti dokonalým prostriedkom v prvej línii boja proti vírusom.

Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať: 0918 175 735 alebo info@evawellness.sk, s produktami spoločnosti ZEPTER máme mnohoročné skúsenosti a odporúčania mnohých našich zákazníkov.

video informácie o produkte

Osobná ionová čistička vzduchu ZEPTER® Myion

 

Ukážka účinku osobnej iónovej čističky ZEPTER® Myion na cigaretový dym

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

 • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.