Bylinné tinktúry z pukov rastlín

Image

Vážení návštevníci,

vitajte v našej internetovej wellness predajni, ktorej základnými  ponúkanými produktami sú výrobky českej spoločnosti NADĚJE z Brodku u Konice, pani Mgr. Jarmily Podhornej, s ktorou spolupracujeme už od roku 2005. Ponúkame vám predovšetkým tinktúry z bylín a z bylinných púčikov, ktoré sú aj najvyhľadávanejšie a najviac objednávané. Ďalej u nás nájdete aj niekoľko výrobkov z oddelenia  mastí a olejov, či prírodných kúpeľov a sprejov, rovnako z ponuky značky NADĚJE. Jednou z úspešných noviniek sú takzvané gemmoglukany , tinktúry, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou účinnosťou. Vyhľadávané  a obľúbené sú aj špeciálne výťažky, ktorú sú vyrobené ako zmes viacerých zložiek so zameraním na určitý zdravotný problém, ako napríklad očista, trávenie, psychika, imunita a podobne. Súčasťou predajne sú aj ďalšie výrobky z oblasti wellness a zdravého spôsobu života... Nech sa páči.

Ako produkt vyhľadať

V našom obchode si môžete produkt vyhľadať v ľavej časti, kde sa nachádza zoznam kategórií produktov. Medzi jednotlivými oddeleniami sa môžete prepínať klikom na konkrétnu kategóriu alebo podkategóriu. Ak hľadáte konkrétny tovar alebo produkt, ktorý obsahuje konkrétnu bylinu, prípadne hľadáte produkt na riešenie konkrétneho zdravotného problému, môžete tak urobiť aj cez okienko "hľadať produkt", ktoré sa nachádza v hornej časti webu v hlavičke.

Výrobky si môžete objednať priamo cez náš eshop, ale aj telefonicky, či e-mailom.

Veríme, že s našimi produktami budete spokojní, pomôžu vám pri obnove vášho zdravia alebo zdravia vašich  blízkych a radi sa k nim budete znova vracať.

Ing. Eva Karabinošová
Nitra


 
 
Pre zobrazenie obchodných podmienok kliknite sem...