Novembrová ponuka

Prevencia vírusových ochorení je založená na posilnení imunity

Milí priatelia,
máme tu jesenné obdobie, teplotné výkyvy medzi dňom a nocou a menej slniečka. To je živná pôda pre šírenie chrípky a rôznych prechladnutí. Ak je náš organizmus oslabený, všadeprítomné vírusy a baktérie to majú ľahké. Preto je asi najdôležitejšie v tomto období venovať zvýšenú pozornosť posilneniu imunitného systému. Aj nevinná nádcha a jemne zvýšená teplota nás môže vyradiť na určitú dobu a môže prejsť do komplikovanejších foriem prechladnutia.

Na základe mojej osobnej skúsenosti si dovolím tvrdiť, že obzvlášť účinné sú doplnky výživy na bylinnej báze - bylinné tinktúry, ktoré doplnia nášmu organizmu cenné minerály, vitamíny, enzýmy a stopové prvky, ktoré nenájdeme v bežnej strave. V jesennom období vždy siahnem aj po antioxidantoch. Medzi moje najobľúbenejšie patrí Dihydrokvercetin. V našej ponuke e-shopu máme dlhodobo osvedčený doplnok výživy Dihydrokvercetin plus, bioflavonoid, ktorý sa získava zo sibírskeho smrekovca. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečišti aj v tých najmenších kapilárach. Zvyšuje imunitu organizmu. Má masívny antioxidačný účinok a omladzujúci efekt. Preukázal sľubné farmakologické účinky pri liečbe zápalov, mikrobiálnych infekcií, oxidačného stresu a kardiovaskulárnych porúch. Denná dávka v takto upravenej podobe stačí v množstve 25 mg.

Ponuka na najbližšie obdobie od 1.11.2023 do 15.11.2023 -  PONUKA BOLA PRE ZÁUJEM PREDĹŽENÁ DO 15.12.2023 .

1. Výhodný nákup dvojbalenia prípravku ZB49 Dihydroquercetin+ DUO, ktorý je výborným zdrojom bioflavonoidov, pomáha aj pri znižovaní hladiny cholesterolu. Výhodná zľava až 29%.

Pôvodná cena: 38,40 € Nová cena: 27,40 Eur až do vypredania zásob


2. Kúra Imunofix-A – viaczložková kúra na posilnenie imunitného a cievneho systému, ako aj prečistenie lymfatického systému.

Pôvodná cena: 40,20 € Nová cena: 33,20 €


3. Kúra Imunofix 2 - viaczložková kúra na posilnenie imunitného systému s protizápalovým pôsobením.

Pôvodná cena: 37,20 € Nová cena: 30,70 €

Možnosť uplatnenia zľavy formou kupónu JESEN10 a JESEN20 sme predĺžili až do 15.11.2023. V prípade potreby sa v rámci poradenstva s dôverou obráťte na nás a my Vám s výberom macerátov radi poradíme.

Želáme Vám všetkým hlavne pevné zdravie a radosť z krásnych jesenných dní,
Vaša Eva Karabinošová
tím evawellness.sk a OZ Centrum zdravia VITALITA