Aprílová ponuka 🌸

Aprílová ponuka 🌸

Nie je nádcha ako nádcha & máte zistené borélie?

S radosťou Vám oznamujeme, že našu aktuálnu ponuku pre Vás, a to 10% zľavu na celý sortiment
bylinných, púčikových aj špeciálnych macerátov aj kúr, platnú od 1.3.2024, predlžujeme pre Vás až do 30.4.2024 pri nákupe nad 35 € zadaním kupónu na zľavu

 ZDRAVIE10 

Milí priatelia! Mnohí z Vás to poznajú veľmi dobre. Prvé hrejivejšie lúče slnka nehlásia len príchod jari, ale aj príznaky prvých jarných alergií. Upchatý nos, kýchanie, napuchnuté oči či výsyp... to je len pár z množstva príznakov, ktoré so sebou prevažne peľové alergie prinášajú. Alergia na peľ sa najčastejšie prejavuje svrbením alebo opuchom očí, upchatým nosom, záchvatmi kýchania, bolesťou v hrdle a podobne. Všetky tieto symptómy vedú k ďalším problémom. Ak máte upchatý nos, začnete dýchať ústami, pričom vysychá sliznica a problémy sa ďalej len množia. Pri spojitosti týchto príznakov sa môže vyskytnúť aj svrbenie uší a v ojedinelých výnimočných prípadoch môžete dokonca dočasne stratiť sluch alebo chuť. Zákernosť peľových alergií spočíva v tom, že je veľmi ťažké sa im vyhnúť. Alergická nádcha na rozdiel od infekčnej má dramatický nástup, prebieha bez zvýšenej teploty a je najintenzívnejšia ráno a v priebehu dňa. Často ju sprevádza silný pocit svrbenia. Liečba alergie je dlhodobá. Je potrebné ju liečiť, nakoľko nedostatočne liečená môže prejsť do chronickej fázy, môže dôjsť k zosilneniu prejavu symptómov, či k zápalu v dolných dýchacích cestách v podobe astmy.

Aj v ponuke nášho e-shopu máme produkty, ktoré nám účinne pomôžu ako doplnková liečba,
ako preventívna liečba, alebo ako hlavná liečba:

Tu je zopár tipov pre uľahčenie hľadania:

 

Rovnako nepríjemné a čoraz častejšie sa vyskytujúce sú ochorenia vyvolané baktériami kmeňa Borrelia (najfrekventovanejší prenášač je kliešť). Počet prípadov nákazy tohto typu sa z roka na rok zvyšuje, vplyvom počasia sa predlžuje aj sezóna rizikovosti od včasnej jari až do neskorej jesene. Prvotné príznaky sú opuch a červená škvrna v okolí miesta uštipnutia, neskôr môžu prísť príznaky podobné pri chrípke - horúčka, zimnica, únava, bolesti svalov a kĺbov. Tiež môžu byť príznaky aj neurologického charakteru bolesti hlavy, ztuhnutie šije, bolesti v krku alebo krížoch, mravenčenie, poruchy citlivosti a hybnosti, prípadne aj dušnosť (nedostatočné dýchanie). Tieto príznaky pri neliečení môžu prejsť do ťažšieho štádia – chronickej infekcie. Následkom dlhodobého pôsobenia na nervovú sústavu vznikajú bolestivé neuropatie, chronický zápal mozgu s oslabenou krátkodobou pamäťou, poruchami sústredenia a priestorovej orientácie. Pohybový aparát javí príznaky reumatoidnej artritídy - bolesti kĺbov, ztuhlosť, opuchy a výrastky. Pri borelióze je ako prvý orgán napadnutá pečeň, preto nastupuje únava – až chronický únavový syndróm. Často sú borélie spúšťačom tých najvážnejších ochorení, ako sú roztrúsená skleróza, prípadne poruchy autistického spektra. Liečbu už od prvotných príznakov rozhodne nezanedbávajme!

Aj v ponuke nášho e-shopu máme produkty, ktoré nám účinne pomôžu ako doplnková liečba,
ako preventívna liečba, alebo ako hlavná liečba:

Tu je zopár tipov pre uľahčenie hľadania:

 

Ponuka je veľmi široká, preto využite poradenstvo telefonicky prípadne e-mailom a zloženie kúr prispôsobíme Vašim potrebám.
Tešíme sa na Vaše objednávky!

Jarná zľava až 10 % na celý sortiment gemmoterapie
ako aj Enterosgel, Befungin a Dihydroquercetin plus.

Naďalej odporúčame všetky produkty gemmoterapie z našej ponuky e-shopu,
ako aj prístroje Zepter Bioptron a Therapy Air ION.

Prajeme Vám všetkým veľa zdravia 😊.

Vaša Eva Karabinošová
tím evawellness.sk a OZ Centrum zdravia VITALITA