O gemmoterapii

Zbaviť sa choroby znamená stať sa lepším
02.11.2020

Zbaviť sa choroby znamená stať sa lepším

Gemmoterapia vonia bylinami a esenciami. Ide o prípravky najrôznejších farieb a názvov, ktoré menia silu prírody v liečivú pomoc. Púčiky zo seba vydávajú to najlepšie. Tento obor u nás reprezentuje predovšetkým pani Jarmila Podhorná.
GEMMOTERAPIA - nádej v boji s koronavírusom
17.04.2020

GEMMOTERAPIA - nádej v boji s koronavírusom

Tretie tisícročie by malo byť obdobím, keď sa ľudstvo bude uberať cestou lepších medziľudských vzťahov a cestou zdravšieho spôsobu života. Aj liečenie sa stáva liečením prírodným a súčasne duchovným. Ľudstvo sa začína vracať k prírodným formám uzdravovania a prevencie.
RNDr. Vladimír Hricik, CSc.: Našli jsme jehlu v kupce
30.06.2019

RNDr. Vladimír Hricik, CSc.: Našli jsme jehlu v kupce

Je známo, že geniální věci bývají zcela jednoduché a podle všeho se to týká i téměř zázračného působení oxidu dusnatého (NO) v lidském těle. Ukázalo se, že po kyslíku jde o druhou nejdůležitější molekulu v těle, která je důležitá pro zdraví našich cév, a tím i celého organismu. Povídali jsme si o tom s RNDr. Vladimírem Hricikem, CSc., kterému se podařilo vyvinout velmi nadějný přípravek právě na bázi NO.
Pani Evička ponúka v roku 2019 recept na zdravie
18.02.2019

Pani Evička ponúka v roku 2019 recept na zdravie

Ing. Eva Karabinošová sa venuje poradenstvu, distribúcii a predaju bylinných macerátov, čo sú výťažky z liečivých bylín, drevín a iných rastlín, vyrobených špeciálnou metódou macerovaním v alkohole - v 96 percentnom liehu z melasy. Sú to teda alkoholové maceráty s obsahom 40% alkoholu. A práve preto upravujú anomálie v organizme a dokážu vyliečiť aj ťažké ochorenia. Vynikajúco pôsobia tiež preventívne, na udržanie zdravia a sviežosti, aj ako prevencia pred chrípkovým, či iným ochorením, ktoré hromadne postihuje ľudí v určitých obdobiach roka.