L-COMPLEX H-TECHNOLOGY – gél 50 ml

  3 KUSY   L-COMPLEX - Gél pôsobí vynikajúco pri liečbe kožných infekcií, dermatíd , psoriázy, na hojenie rán, infekcií, akné, uľahčuje dýchanie pri zápale slizníc nosných dutín,vyhladzuje vrásky a zmierňuje bolesti kĺbov.

Výrobca:
iné produkty
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
l-complex-gel-3x
210 € 178,50 € s DPH 175 € 148,75 € bez DPH
+ -
Akcia -15% Júnová ponuka

L-COMPLEX H-TECHNOLOGY – gél 50 ml

L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. Gél pôsobí vynikajúco na hojenie rán, infekcií, akné, psoriázy, rezných poranení, likvidáciu vrások a tiež na mazanie napríklad pri kĺbových bolestiach. Pri vtieraní do nosných dierok uľahčuje dýchanie pri zápaloch dýchacích ciest. a zlepšuje spánok.

NO (oxid dusnatý) je plyn, prirodzene sa vyskytujúci v našom tele a dnes je najštudovanejšou molekulou, ktorá má zásadný význam pre naše zdravie. Objav z r. 1987, že naše bunky produkujú oxid dusnatý, ktorého dlhodobá nízka koncentrácia je zodpovedná za patologické procesy v našom organizme.

Terapeutické účinky NO-terapie:

- výrazne rýchlejšia regenerácia defektov kože, svalov, šliach

- liečba chronických zápalových chorôb kĺbov aj nervov

- vysoko účinná liečba pre ľudí s diabetes mellitus a sprevádzajúcich symptómov- diabetická noha,neuropatie,nefropatie

- výrazný stimulant imunitného systému a orgánov so zníženými funkciami

Výhody terapie L-Complex H-Technology gel:

- Lokálny vplyv na patologické ložisko, čo umožňuje vyhnúť sa všeobecným vedľajším účinkom

- Vplyv polyfunkčného NO na všetky fázy zápalovo-regeneračného procesu, čo podmieňuje vysokú účinnosť liečby v rôznych medicínskych odboroch

- Bezbolestnosť a neinvazívnosť

Návod na použitie: Aplikovať na citlivé miesta niekoľkokrát denne. Neaplikovať na sliznice a otvorené rany.

Dátum spotreby: je uvedený na obale


L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. Vďaka svojmu zloženiu z troch aminokyselín (L - Arginín báza, L - Citrulin malát a L - Ornitin AKG) a ich pomeru, umožňuje v praxi výrazne uplatniť jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia, tzv. terapiu pomocou oxidu dusnatého (NO) a poznatky, že oxid dusnatý funguje v obehovom systéme ako signálna molekula. Tento objav bol v roku 1998 ocenený Nobelovou cenou za medicínu.

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Áno NO (oxid dusnatý) skutočný záchranca života, dospel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo vašom tele funguje. NO sa môže stať doslova otázkou života a smrti. L - ARGININ je aminokyselina, ktorá zlepšuje  krvný tok, pretože sa v tele mení na NO. Tým znižuje krvný tlak. Vedecký objav storočia - pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého, môžeme ovplyvniť aj my sami.

Oxid dusnatý (chemická značka NO) je účinný hlavne proti:

• kardiovaskulárnym ochoreniam
• cukrovke
• erektrilnej dysfunkcii
• rakovine
• vredom
• močovej inkontinencii
• infekciám
• alzheimerovej chorobe
• zápalovým ochoreniam
• roztrúsenej skleróze

 

 

Môžeme tiež potvrdiť, že pôsobenie oxidu dusnatého zjemňuje pleť a odstraňuje vrásky. Náhodou sme si všimli, že pacientom, ktorí prípravok berú sa zlepšuje aj stav pleti.

Uvádzame niekoľko poďakovaní od našich pacientov

Mal som zdravotné problémy takmer dva roky. Počas tohto obdobia neboli doktori prakticky schopní žiadnej pomoci. Jednalo sa s vysokou pravdepodobnosťou o bakteriálnu alebo parazitárnu nákazu. Počas tohto obdobia sa moje telo dostalo do úplne dezolátneho stavu, bolesti tela, kĺbov, zimnica, zničené trávenie schudnutie 14 kg, ťažké formy insomnie a neustále navieranie  a hnisanie krčnej uzliny v oblasti vybratých mandlí. Skúšal som toho veľmi veľa, nechal som obrovské peniaze za diagnostiku, liečbu a podobne, no prípravok od RNDr. Hricika L-Complex bol pre mňa zásadným zlomom. Svojou účinnosťou efektívne vyriešil veľkú časť problémov! Od jeho užívania prišlo k skutočnej úľave, regenerácii a upraveniu môjho zdravotného stavu a spoločne s ďalšími formami alternatívnej liečby tvoril neoddeliteľný základ môjho súčasného vyliečenia. Ďakujem pánovi Hricikovi za odborné poradenstvo!

Rami Kotroch , M.B.A.
Konateľ spoločnosti, Marco Polo Cafe s.r.o., BratislavaVážený pán doktor Hricik, vďaka vášmu prípravku L-COMPLEX-TECHNOLOGY došlo u môjho veľmi pracovne vyťaženého syna k promptnému zaliečeniu jeho medikácií zle korigovateľnej esenciálnej hypertenzie.
Normotenzia bola nastolená behom niekoľkých dní a trvá stále už niekoľko mesiacov. Častokrát vám za seba a svojho syna ďakujem.

S pozdravom a úctou
MUDr. Alexandra SýkorováU mňa, keď som si rozbil obidva menisky a mal  som veľké bolesti a nemohol som chodiť, bol som objednaný na artroskopiu v nemocnici Motole. Pred operáciou som si dával 6 lyžičiek denne. Keď som potom  prišiel na operáciu k dr. Valentovi a ten uvidel, že chodím už bez problémov a nemám žiadne bolesti, tak mi odporučil na operáciu neisť, pokiaľ sa probvémy nevrátia. Dodnes nemám problém a bez pre problémov robím aj drep. Je to neuveriteľné!!!

zdroj: RNDr. Vladimír Hricik. CSc.


Anotácia z knihy ANO NO

Dr. Louis J. Ignarro, laureát Nobelovy ceny za medicínu, objevil „molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla. První praktická aplikace výzkumu Dr. Ignarra vedla k vývoji Viagry. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.

Nyní sestavil program na zvýšení odolnosti kardiovaskulárního systému vůči stárnutí, který spočívá v udržování čistého a pružného krevního řečiště pomocí zvýšené produkce NO. Program není náročný, při jeho dodržování není nutné zásadně měnit životní styl. Zahrnuje užívání potravinových doplňků ke stimulaci produkce NO, dále stravu obsahující potraviny podporující NO a nenáročný cvičební program.

„Objev nitridu dusnatého Louisem Ignarrem a role, kterou hraje při snižování výskytu kardiovaskulárního onemocnění, je stejně důležitý, jako byl objev pencilinu a inzulínu."
David Heber, M.D. Ph.D. ředitel UCLA - Centra pro lidskou výživu

Dr. LOUIS J. IGNARRO je uznávaným profesorem farmakologie na lékařské fakultě Kalifornské univerzity v Los Angeles. V roce 1998 mu byla udělena Nobelova cena za medicínu za výzkum oxidu dusnatého.

 


plagát si môžete stiahnuť tu...

 

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.