PONU-05-podpora-plodnosti-imunitny-system-onkofix-c.jpgKANovinky v ponukeHyperpolarizované svetloliečivá sila tinktúr400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobe

Milí priatelia,
verím, že ste v uplynulých mesiacoch načerpali veľa fyzických aj psychických síl pri aktivitách, spojených s dovolenkovým obdobím. Stále platí slnko, voda, vzduch = zdravie. Aj my s naším tímom sme tu opäť pre Vás s novými inšpiráciami a postupne sa v plnej sile vraciame k pracovným povinnostiam.

Naďalej pretrváva nutnosť venovať zvýšenú pozornosť posilňovaniu imunitného systému. Túto povinnosť máme nepretržite, ale v období nadchádzajúcej jesene, spojenej s výskytom viróz a chrípok obzvlášť. Aké nástrahy na nás v tomto období číhajú? Ešte stále sa v ovzduší nachádza vo vysokej miere aj silne alergizujúci peľ inváznych rastlín. Vyššia záťaž organizmu spojená s nástupom detí do škôl, ako aj plný výkon po ukončení obdobia dovoleniek sú silným ukazovateľom zdravia s patričným preverením našej obranyschopnosti.

Prajem vám krásnu jeseň, prežite ju v zdraví a buďte zodpovední. 
Teším sa na vaše objednávky a spätné väzby.

Vaša Eva Karabinošová
a OZ Centrum zdravia VITALITA

Akcie

Novinky

 • O8 Sprchový olej

  Hydratácia a regenerácia pokožky

  11,20 € s DPH 9,33 € bez DPH

  Detail
 • L-COMPLEX H-TECHNOLOGY – gél 50 ml

  L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. Gél pôsobí vynikajúco na hojenie rán, infekcií, akné, psoriázy, rezných poranení, likvidáciu vrások a tiež na mazanie napríklad pri kĺbových bolestiach.

  65 € s DPH 54,17 € bez DPH

  Detail
 • Darčekový kupón EVAWELLNESS 30 €

  Darčekový kupón EVAWELLNESS slúži na nákup tovaru v obchode www.evawellness.sk podľa vlastného výberu. Kupón môžete darovať svojim blízkym ako pozornosť, ktorá povie za vás, že vám záleží na ich zdraví a zdravotnej prevencii.

  30 € s DPH 25 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: