SV22 Artyčok - redukcia hmotnosti a detoxikácia

Artičoka (artičok) patrí k najlepším prostriedkom zlepšujúcim činnosť pečene a žlčníka. Zvyšuje tvorbu žlče a podporuje detoxikačnú činnosť pečene a vylučovanie škodlivín močom. Znižuje hladinu krvného cukru a je dobrým pomocníkom pri diabete. Pre svoje protialergické pôsobenie sa používa pri problémoch s ekzémom. Celkovo zlepšuje trávenie a pomáha pri redukcii hmotnosti. Je dokázané aj zlepšenie pri problémoch astmy a reumatizmu.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
sv22
8,30 € s DPH 6,92 € bez DPH
+ -
Novinka

SV22 Artyčok - redukcia hmotnosti a detoxikácia

Artičok patrí k najlepším prostriedkom zlepšujúcim činnosť pečene a žlčníka. Zvyšuje tvorbu žlče a podporuje detoxikačnú činnosť pečene a vylučovanie škodlivín močom. Znižuje hladinu krvného cukru a je dobrým pomocníkom pri diabete. Pre svoje protialergické pôsobenie sa používa pri problémoch s ekzémom. Celkovo zlepšuje trávenie a pomáha pri redukcii hmotnosti. Je dokázané aj zlepšenie pri problémoch astmy a reumatizmu.

Zaujímavosť o Artyčoku

Artičok je teplomilná viacročná rastlina, ktorá svojim vzhľadom pripomína bodliak, s ktorým je príbuzná. Byľ artičoku presahuje jeden meter. Prízemné listy rastú v ružici, sú lodyžné, striedavé, veľké a šťavnaté. Plodom je nažka. Artičoku sa darí v teplejších oblastiach, v ktorých sa pestuje vínna réva. Z pôvodnej planej artičoky boli vyšľachtené dva typy kultúrnych rastlín, artičoka, pestovaná pre jedlé kvetné úbory, a kardus čiže španielska artičoka, u ktorej sa jedia stonky a listy.

Výroba tinktúry

Tento špeciálny výťažok z artičoku je vyrábaný v rodinnej firme Naděje Byliny v Brodku u Konice na Morave. Rovnako ako ostatné bylinné a rastlinné produkty, ktoré si môžete kúpiť pod značkou NADĚJE. Spoločnosť kladie dôraz na kvalitu a maximálne využitie blahodarných účinkov rastlinných častí na ľudský organizmus.


Dávkovanie: Po pretrepaní užívať 25 kvapiek 3x za deň.

Obsah: 50 ml
Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.
Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.