Zepter BIOPTRON medolight

Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm. Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

Výrobca:
ZEPTER
Dostupnosť:
na objednávku
Obj. čislo:
Z4L
499 € s DPH 415,83 € bez DPH
+ -

Zepter BIOPTRON medolight

Čím je terapia medolight špeciálna?

Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm.

Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

Tvorcovia prístroja medolight vybrali také rozsahy svetla, ktoré sú z terapeutického hľadiska najúčinnejšie - tj. červené a časť infračerveného. Práve tieto dva druhy svetla pôsobia tými najlepšími liečebnými a profylaktickými účinkami.

Pred začatím terapie prístrojom medolight odporúčame odbornú konzultáciu s lekárom, ktorý určí, či je táto terapia pre vás vhodná alebo či je nevyhnutný iný druh liečby.

Kedy potrebujeme terapiu medolight

Prístroj medolight používa tie najdôležitejšie nevizuálne korektívne mechanizmy, tj. mechanizmy, ktoré nesúvisia so zrakom. Svetlo preniká do ošetrovaných tkanív a spúšťa celý reťazec biochemických procesov závislých na svetle. Ak sa nachádzajú v oblasti vystavenej svetlu elektromagnetické receptory (akupunktúrne body), dôjde k ich aktivácii a blahodarné účinky svetla sa rozšíria aj na iné ústrojenstvá a iné orgány. Pulzujúce svetlo pôsobí na organizmus prirodzenejším a synchrónnejším účinkom.

Nízkofrekvenčné pulzujúce svetlo vydávané prístrojom medolight obnovuje elektromagnetickú rovnováhu, celkovo posilňuje organizmus a zmierňuje neustávajúce bolesti. Vysokofrekvenčné pulzujúce svetlo prístroja medolight naopak uvoľňuje akútnu ostrú bolesť a pôsobí protizápalovo.


Prístroj medolight je vybavený 108 elektroluminiscenčnými diódami

Medolight a jeho liečebné použitie

Prístroj medolight slúži na zabezpečenie čo najúčinnejšej liečby. Kombinácia vlnových dĺžok červeného a časti infračerveného svetla s ich pulzujúcim dávkovaním vytvára najlepšie podmienky pre uzdravenie, prevenciu a rehabilitáciu.

Prístroj medolight je možné na základe klinických skúseností získaných špecialistami v odbore svetelnej terapie používať na:

 • prevenciu a liečbu počiatočných štádií ochorenia a k urýchleniu rekonvalescencie po chorobe;
 • nápravu a liečbu porúch konkrétnych orgánov;
 • normalizáciu funkcie regulačných systémov (centrálneho nervového a imunitného systému a sústavy žliaz s vnútornou sekréciou);
 • zmiernenie stresu a nadmerného napätia;
 • úľavu od bolesti, zlepšenie mikrocirkulácie a zmiernenie opuchov;
 • aktiváciu lokálnych protizápalových procesov;
 • aktiváciu enzýmov. Pri tejto aktivácii dochádza k vylučovaniu oxidu dusnatého - účinného faktora a regulátora kardiovaskulárneho a nervového systému a procesov prebiehajúcich v tkanivách;
 • zvýšenie nahromadeného množstva energie v bunkách, nevyhnutného pre životne dôležité procesy a obranné mechanizmy;
 • rádiologickú ochranu (v rámci profylaxie a po ožarovaní).

 

Terapia pomocou prístroja medolight je veľmi účinná v liečbe celého radu chronických a recidivujúcich ochorení. V mnohých prípadoch je vhodné používať terapiu medolight ako doplnkovú metódu k základnej liečbe.

 


Medolight ako profylaxia

Medolight je vhodný pre pravidelné domáce použitie, pretože jednou z jeho výhod je vysoká účinnosť v rámci prevencie.

Medolight:

 • posilňuje celkovú imunitu a tým veľmi účinne pôsobí ako prevencia infekcií;
 • zvyšuje vitalitu.

 

Našu krajinu takmer každý rok postihne chrípková epidémia. Začiatkom chladného obdobia každoročne nastáva vhodná doba pre očkovanie proti chrípke. Očkovanie je veľmi účinná metóda profylaxie, ale len vtedy, ak sú vedecké prognózy presné a pokiaľ bude druh vírusu, ktorého vplyvu budeme v najbližších mesiacoch vystavení, práve tým typom, proti ktorému sme sa nechali zaočkovať.

Ak tomu tak nebude, je očkovanie len zbytočnou záťažou pre náš imunitný systém.

Prístroj na svetelnú terapiu medolight veľmi účinne posilňuje obranné mechanizmy organizmu.

Je preto vhodné ho používať najmenej raz denne ako prevenciu proti nachladnutiu a chrípke, pre úľavu napätia a pocitu celkového zdravia a pohody.

 


video informácie o produkte

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

 • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.