Kúra BALÍČEK PRVEJ POMOCI

Jednotlivé zložky sú zamerané na zmiernenie príznakov a symptómov začínajúcich zápalov horných aj dolných dýchacích ciest, v čase zvýšenej záťaže organizmu podporujú psychickú rovnováhu a pokojný spánok.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-balicek-prvej-pomoci
50,20 € s DPH 41,83 € bez DPH
+ -

Kúra BALÍČEK PRVEJ POMOCI

Jednotlivé zložky sú zamerané na zmiernenie príznakov a symptómov začínajúcich  zápalov  horných aj dolných dýchacích ciest, v čase zvýšenej záťaže organizmu podporujú psychickú rovnováhu a pokojný spánok. Podporujú odolnosť organizmu voči alergénom, spôsobujúcich  zápaly nosovej sliznice, podnebia, hrdla, očí, priedušiek, odporúčajú sa aj preventívne. Sú špeciálnym prostriedkom aj pri prevencii bakteriálnych zápalov horných či dolných ciest dýchacích, ako sú zápaly priedušiek, pľúc a pod.

Zloženie kúry: Respiro T52, Leskokôrka T58, Zlatica Mix SV18, Neurosan SV5 a Dihydroquercentin plus 500 mg.

Postup užívania kúry: Začnite užívať jednotlivé zložky spolu, ale môžete aj jednotlivo pri dodržaní dennej dávky, ktorá je uvedená na každej fľaštičke.

Veľmi dobré na podporu imunity sú aj bylinné tinktúry Pečiarka, Plamienka, ŠII-TAKE či Sladovka, ktoré možno do balíčka kedykoľvek doplniť.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Na podporu účinnosti odporúčame súčasne užívať doplnok výživy Dihydroquercetin plus 1 tbl denne, t. j. 25 mg spolu s jedlom. Dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28 °C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.