HERKULES, komplexná kúra pre mužov

Komplexná kúra pre mužov je špeciálny doplnok výživy s účinkom: anabolickým, antikatabolickým, stimuluje silu, podporuje regeneráciu,odstraňuje únavu a podporuje vytrvalosť.
Kúra obsahuje základnú a pokračovaciu sadu rastlinných harmonizátorov, biostimulátorov a adaptogénov, ktoré sa odporúčajú pri odolnosti organizmu k rozličným záťažiam.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k44+k44a
65,65 € 59,09 € s DPH 54,71 € 49,24 € bez DPH
+ -
Akcia -10%

HERKULES, komplexná kúra pre mužov

Komplexná kúra pre mužov je špeciálny doplnok výživy s účinkom: anabolickým(podpora proteosyntézy), antikatabolickým(znižuje rozpad svalových bielkovín), stimuluje statickú silu, urýchľuje regeneráciu,odstraňuje únavu a podporuje vytrvalosť.

Kúra K44 obsahuje rastlinné harmonizátory, biostimulátory a adaptogény, ktoré sa odporúčajú pri odolnosti organizmu k rozličným záťažiam so zameraním na organizmus muža.

Tieto látky vplývajú na biosyntézu bielkovín a nukleových kyselín vo vybraných partiách tela pri cvičení,zvyšujú energiu, zmierňujú únavu a urýchľujú regeneráciu po náročnom výkone.

Zloženie kúry: Leuzea T24, Pestrec T30, Breza P2,Kotvičník P56, Arália P59

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T24+T30+P2, po doužívaní P2 pridajte P56, po doužívaní P9 využívajte P59 a všetko doužívať.

Základná kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

* * *

Zloženie pokračovacej kúry K44A: Čierna ríbezľa s betaglukánom PG7, Gotu-kola T10, Schizandra T38, Rozchodnica ružová P60, Ginko dvojlaločné P20

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať PG7+T10+T38+P60 po doužívaní P60 pridajte P20 a všetko doužívať.

Pokračovacia kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Účinok látok, obsiahnutých v zložkách tejto pokračovacej kúry ocenia muži, ktorí sa venujú rekreačne hlavne silovým športom, nakoľko po aplikácii extraktov dochádza k zvýšenej stimulácii proteosyntézy, eliminácii katabolických dejov v organizme, zvyšuje sa silová vytrvalosť. Pri tréningu je anabolický účinok zvýraznený najmä na hornej časti tela (prsia, plecia, paže a chrbát).

* * *

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ potreba užívania naďalej pretrváva, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.