Jarné alergieNovinky v ponuke400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobe

Milí priatelia, mnohí z nás to poznajú veľmi dobre: Prvé hrejivejšie lúče slnka nehlásia len príchod jari, ale aj príznaky prvých jarných alergií. Upchatý nos, kýchanie, napuchnuté oči či výsyp... to je len pár z množstva príznakov, ktoré so sebou prevažne peľové alergie prinášajú. Alergia na peľ sa najčastejšie prejavuje svrbením alebo opuchom očí, upchatým nosom, záchvatmi kýchania, bolesťou v hrdle a podobne. Všetky tieto symptómy vedú k ďalším problémom. Ak máte upchatý nos, začnete dýchať ústami, pričom vysychá sliznica a problémy sa ďalej len množia. Pri spojitosti týchto príznakov sa môže vyskytnúť aj svrbenie uší a v ojedinelých výnimočných prípadoch môžete dokonca dočasne stratiť sluch alebo chuť. Zákernosť peľových alergií spočíva v tom, že je veľmi ťažké sa im vyhnúť.  Ak rozmýšľate, ako si pomôcť počas kvitnutia vášho alergénu, prezrite si našu najnovšiu ponuku bylinných kúr, zameranú na preklenutie obdobia s vysokou koncentráciou peľových alergénov. A poradíme aj ako si účinne pomôcť doma - v byte či na pracovisku. Čistička vzduchu Therapy Air iOn vám umožní časté vetranie a do 20 minút vám prečistí vzduch po vyvetraní a zbaví ho prachových súčastí aj alergénov.

Prajem vám všetkým veľa zdravia, veľa psychických aj fyzických síl a buďte zdraví.
Vaša Eva Karabinošová

Akcie

 • Kúra ALERGICKÉ ZÁPALY DÝCHACÍCH CIEST 2

  Kúra je zameraná na zmiernenie príznakov a symptómov alergických prejavov horných aj dolných dýchacích ciest, podporuje odolnosť organizmu voči alergénom, spôsobujúcim zápaly nosovej sliznice, podnebia, hrdla, očí, priedušiek. Je špeciálnym prostriedkom aj pri bakteriálnych nákazách horných ciest dýchacích, ako sú zápaly priedušiek.

  33,60 € 29,90 € s DPH 28,00 € 24,92 € bez DPH

  Detail
 • Kúra ALERGOSTOP 4

  Jednotlivé zložky sa odporúčajú pri rôznych typoch alergií dýchacích ciest. Odporúča sa aj pri očiste organizmu od plesní a baktérií, ktoré sa vyskytujú v dýchacích cestách.

  33,60 € 29,90 € s DPH 28,00 € 24,92 € bez DPH

  Detail
 • Čistička vzduchu Zepter Therapy AIR® ION

  Čistička interiérového ovzdušia zachytávanie prachových častíc, vírusov a spóry plesní čo sa môžu vyskytovať v ovzduší. COVID 19 certifikát

  1 069,00 € 699,00 € s DPH 890,83 € 582,50 € bez DPH

  Detail

Novinky

 • SV19 Mukoben

  Mukoben je zmesou byliniek na udržanie voľných dýchacích ciest.

  6,99 € s DPH 5,83 € bez DPH

  Detail
 • ZB66 Krémový balzam so zmijím jedom

  Masť pri bolestiach chrbtice a kĺbov, neuralgiách. Naneste balzam na čistú pokožku 2-3x denne. Masírujte krúživými pohybmi do úplného vstrebania.

  6,90 € s DPH 5,75 € bez DPH

  Detail
 • Zepter BIOPTRON medolight

  Prístroj medolight využíva inovatívnu metódu aplikácie svietenia zo vzdialenosti 0-5 mm. Všetka svetelná energia sa dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručená čo najúčinnejšia pôsobnosť v mieste ošetrenia aj v celom organizme.

  849,00 € s DPH 707,50 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: