Hurá na dovolenkuHyperpolarizované svetloliečivá sila tinktúr400 otázok a odpovedí o zdraví a chorobeNovinky v ponuke

Milí priatelia, asi niet medzi nami nikoho, kto by nevnímal krásny začiatok leta, dni plné slniečka a otvorené kúpaliská. Každý z nás plánuje leto stráviť čo najaktívnejšie, aby sme si oddýchli a načerpali sily do ďalších dní. Aby sme sa cítili čo najlepšie a čo najzdravšie. Tomu cieľu sme zamerali našu ponuku. Na podporu cievneho systému, prekrvenia a výživy tkanív počas pobytu na dovolenke i na podporu imunity pred a počas dovolenky. V našej ponuke e-shopu máme dlhodobo osvedčený doplnok výživy Dihydroquercetin plus, bioflavonoid, ktorý patrí medzi antioxidanty. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečišti. Zvyšuje imunitu organizmu. Má masívny antioxidačný účinok a omladzujúci efekt. Vybrané kúry sme doplnili darčekom - špeciálnymi zmesovými tinktúrami, ktoré pre svoje silné protizápalové a antialergické účinky považujeme za neodmysliteľnú účinnú výbavu na nadchádzajúce letné obdobie.

Buďte zdraví a dávajte na seba pozor..
Vaša Eva Karabinošová

Akcie

 • Inovatívna prenosná čistička vzduchu MyiOn-02 pink

  Dokážeme sa chrániť pred baktériami, vírusmi, alergénmi a všetkými ostatnými patogénmi? Áno, dokážeme. Odpoveďou je osobná prenosná iónová čistička vzduchu Zepter Therapy Myion. Prinášame vám čerstvú novinku, Myion-02 pink (prevedenie v ružovej farbe)

  165,00 € 149,00 € s DPH 137,50 € 124,17 € bez DPH

  Detail
 • Kúra ANTIVÍRUS + DARČEK

  Jednotlivé zložky tejto špeciálnej kúry podporujú obranyschopnosť organizmu, sú veľmi vhodné najmä v období chrípok a viróz, pre všetky vekové kategórie.

  54,19 € 54,19 € s DPH 45,16 € 45,16 € bez DPH

  Detail
 • Inovatívna prenosná čistička vzduchu MyiOnZ PRO

  Denne vdýchneme počas našich aktivít 20 000 litrov vzduchu, a to väčšinou znečisteného! Chráňte sa! Dýchajte čistý a zdravý vzduch, nech ste kedykoľvek!

  175,00 € 159,00 € s DPH 145,83 € 132,50 € bez DPH

  Detail

Novinky

 • SV21 Koloben - trávenie a vylučovanie

  Jedinečná bylinná zmes na podporu črevnej funkcie. Ibiš lekársky podporuje trávenie, pomáha udržiavať normálnu črevnú činnosť. Orech vlašský a ľan prispievajú k pravidelnej činnosti črevného traktu. Fenikel pomáha udržiavať normálnu funkciu tráviacej sústavy, spolu s kukuricou podporuje trávenie a vylučovanie. Neoddeliteľnou súčasťou receptúry sú púčiky brusnice a duba.

  7,40 € s DPH 6,17 € bez DPH

  Detail
 • Darčekový kupón EVAWELLNESS 50 €

  Darčekový kupón EVAWELLNESS slúži na nákup tovaru v obchode www.evawellness.sk podľa vlastného výberu. Kupón môžete darovať svojim blízkym ako pozornosť, ktorá povie za vás, že vám záleží na ich zdraví a zdravotnej prevencii.

  50,00 € s DPH 41,67 € bez DPH

  Detail
 • Darčekový kupón EVAWELLNESS 100 €

  Darčekový kupón EVAWELLNESS slúži na nákup tovaru v obchode www.evawellness.sk podľa vlastného výberu. Kupón môžete darovať svojim blízkym ako pozornosť, ktorá povie za vás, že vám záleží na ich zdraví a zdravotnej prevencii.

  100,00 € s DPH 83,33 € bez DPH

  Detail

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr

Gemmoterapia je liečba choroby pomocou tinktúr - výťažkov z pukov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Extrakty z pukov preto obsahujú mimoriadne hodnotné látky, ktoré sa v inej časti rastliny nevyskytujú. Sú to rôzne hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky, ktorých má ľudské telo skoro vždy nedostatok. Tieto výnimočne hodnotné výťažky pomáhajú pri liečbe choroby a pomáhajú znovu nadobudnúť zdravie.

Účinnosť gemmoterapie na liečenie chorôb

Výťažky z pukov a z bylín majú široké spektrum účinnosti: zvyšujú obranyschopnosť (imunitu) organizmu, zlepšujú funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňujú a omladzujú organizmus, pôsobia liečivo na konkrétne ochorenia: obezita a diéta, herpes, bolesti, tlak krvi, tehotenstvo, rakovina, poruchy a zápaly maternice, ochorenia srdca, chrbtice, pečene, choroby pľúc, štítnej žľazy, infekčné choroby, a tiež pôsobia preventívne.

Liečba choroby pomocou výťažkov z pukov a bylín

Liečba pomocou výťažkov z pukov a bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiaduce účinky a nezanecháva v tele žiadny „odpad“. Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Výsledky gemmoterapie pri liečbe chorôb

Gemmoterapia prináša pozoruhodné výsledky i pri ťažko liečiteľných chorobách ako borelióza, rôznych krvných a nervových ochoreniach.

Najsledovanejšie videá na stránke

 

Ďalšie sekcie v časti Gemmoterapia: