K21 kúra Kĺby a pohybový aparát

Cieľom tejto kúty je posilniť pohyblivosť pohybového aparátu, spevniť kosti a celý pohybový aparát potrebnými látkami , hlavne stopovými , potrebnými k primeranej kvalite kostí.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k21
30 € s DPH 25 € bez DPH
+ -

K21 kúra Kĺby a pohybový aparát

Cieľom tejto kúty je posilniť pohyblivosť pohybového aparátu, spevniť kosti a celý pohybový aparát potrebnými látkami , hlavne stopovými , potrebnými k primeranej kvalite kostí.

Zloženie kúry: T42 - topoľ, T47 - machovka, P2 - breza, P9 – čierna ríbezľa-borovica-vinná réva, P6 - buk

Postup užívania kúry: Začneme užívať spolu topoľ, machovku a brezu, po využití brezy pridáme čiernu ríbezľu-borovicu-vinnú révu a pokračujeme v užívaní s topoľom a machovkou, pokiaľ ich doužívate, tak bez nich. Po využití tinktúry čierna ríbezľa-borovica-vinná réva nakoniec pridáte buk.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, odporúčame pokračovať kúrou K21A, prípadne vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.