K02 kúra Zápaly kĺbov, reuma, dna

Cieľom kúry je podpora zdravého stavu a funkcie kĺbov. Pôsobí pri očiste od rôznych usadenín v kĺboch a svaloch.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k02
24,30 € s DPH 20,25 € bez DPH
+ -

K02 kúra Zápaly kĺbov, reuma, dna

Cieľom kúry je podpora zdravého stavu a funkcie kĺbov. Pôsobí pri očiste od rôznych usadenín v kĺboch a svaloch. U väčšiny prípadov dochádza už behom prvej kúry k zmierneniu problémov a ústupu zápalov.

Zloženie kúry: topoľ T42, breza P2, jelša P36, buk P6

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T42+P2, po doužívaní P2 pridajte P36, po doužívaní P36 využívajte P6 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Ak ťažkosti ešte pretrvávajú možno pokračovať v užívaní kúrou pokračovacou napríklad K02E, prípadne kúrami K21 a K21A alebo alternatívnou kúrou K25.

K vonkajšiemu použitiu na zlepšenie odporúčame využiť tujový olej, smrekovú tinktúru, kostihojovú masť s pagaštanom a podobne.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.