K17E kúra Detox

Kúra z bylín aj púčikov sa odporúča na celkové prečistenie vnútorných orgánov, detoxikáciu a regeneráciu organizmu.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k17e
22,15 € s DPH 18,46 € bez DPH
+ -

K17E kúra Detox

Kúra z bylín aj púčikov sa odporúča na celkové prečistenie vnútorných orgánov, detoxikáciu a regeneráciu organizmu. Taktiež sa užíva pri revitalizácii organizmu. Odporúčame očistný proces začať užívaním detoxikačného gélu ENTEROSGEL ZB30.

Zloženie kúry: Pýr T34,breza P2, buk lesný P6 a vres P48

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T3+P2, po doužívaní P2 pridajte P6 a nakoniec P48 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Po využívaní celej kúry môžeme pridať ešte Helmifit SV3 a Vres s betaglukanom PG48.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

 

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.