T34 Pýr plazivý - detoxikácia, reuma, dna

Dôsledná detoxikácia organizmu, očista močového ústrojenstva. Lieči sliznice, podporuje trávenie, čistí krv...

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
T34
5,70 € s DPH 4,75 € bez DPH
+ -

T34 Pýr plazivý - detoxikácia, reuma, dna

Použitie: Dôsledná detoxikácia organizmu, očista močového ústrojenstva. Lieči sliznice, podporuje trávenie, čistí krv. Má protireumatické pôsobenie - potlačuje lupienku.

Indikácie: Detoxikácia organizmu, Problémy kĺbov a chrbtice, Artróza a osteoporóza, Reuma a dna, Ľadviny a močové cesty, Lupienka, Akné, Paradentóza a ďasná, Vypadávanie vlasov, Črevá, Crohnova choroba a trávenie, Zacelenie jaziev, Chloasma, Dermoidná cysta
 

Pýr plazivý lieči obličky a močové cesty

Pýr obsahuje cukry vrátane inulínu, silicu, kyselinu kremičitú a minerálne látky. Podporuje vylučovanie moču, močoviny a soli. Tým dochádza k väčšiemu vyplavovaniu vody z tela a zmenšujú sa opuchy.
 

Pýr plazivý lieči reumu, dnu a znižuje cholesterol

Významnou vlastnosťou je aj ovplyvňovanie hospodárenia organizmu s tukmi a znižovanie cholesterolu. Ochraňuje tiež parenchým pečene a odporúča sa podávať ju nielen liečebne, ale aj preventívne v čase, keď užívame lieky, ktoré by mohli pečeň poškodzovať. Pýr patrí medzi liečivky, ktoré prečisťujú telo, zvyšujú vylučovanie škodlivých látok a zlepšujú látkovú premenu. Pre svoj obsah inzulínu je vhodným doplnkom pre diabetikov, lebo znižuje hladinu cukru v krvi.
 

Obsah: 50 ml

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.
Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.
Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.