K01EE kúra UREA

Cieľom tejto kúry je zabezpečiť celkové prečistenie vnútorných orgánov, zbaviť organizmus usadenín a rôznych cudzorodých látok, zlepšenie obranyschopnosti a organizmus celkovo omladiť.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k01ee
30 € s DPH 25 € bez DPH
+ -

K01EE kúra UREA

Cieľom tejto kúry je zabezpečiť celkové prečistenie vnútorných orgánov, zbaviť organizmus usadenín a rôznych cudzorodých látok, zlepšenie obranyschopnosti a organizmus celkovo omladiť.

Zostava svojimi zložkami umožňuje telu úspešne sa vyrovnávať s infekciou a nepriaznivými vplyvmi, ktoré ohrozujú jednotlivé funkcie nášho fyzického tela. Je to vynikajúci preventívny prostriedok najmä v období chrípok a tiež prostriedok zvyšujúci celkový imunitný stav organizmu. Jednotlivé zložky svojimi protizápalovými účinkami zabezpečia harmonickú funkciu ľadvín, pomáhajú aj pri liečbe ľadvinových kameňov.

Zloženie kúry: Pýr plazivý, Kapucínka, Breza, Vres, Jasan

Postup užívania kúry: Začnete užívať spolu pýr, kapucínku a brezu. Po využívaní brezy pridáte vres a nakoniec jasan. Denná dávka je uvedená na každej fľaštičke. Kvapkať do malého množstva vody. Všetko využívať. Po využívaní možno kúru ešte raz zopakovať s prípadnými obmenami jednotlivých zložiek (echinacea, jelša a podobne).

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.