Videogaléria

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 4 | VIDEO
22.04.2010

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 4 | VIDEO

Je dobre známe, že do púčikov rastlina ukladá to najdôležitejšie čo jej pomáha prežiť. Látky, ktoré sú uložené v púčikoch rastliny liečia aj problematické choroby. Tinktúry z púčikov majú široké spektrum účinnosti a na rozdiel od rady klasických liekov bez akýchkoľvek vedľajších následkov. Nasledujúce video vám predstaví Jozef A. Zentrich ďalšie z liečivých rastlín. Jozef A. Zentrich a jeho učiteľ Rudolf Franec v roku 1968 zaviedol gemmoterapiu do Čiech.

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 5 | VIDEO
22.04.2010

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 5 | VIDEO

Čo všetko obsahujú púčiky rastlín, a ktoré z nich sú najzaujímavejšie? V dnešnej dobe je dôležité aby sme si uvedomili, že príroda je to z čoho sme vyšli a kam sa máme obrátiť. Prečo ľudia riešia svoje problémy klasickými liekmi, ktoré nám mnoho krát viac uškodia ako pomôžu? Nemyslia na prírodu, ktorá nám poskytuje pomoc? Pozrite si nasledovnú dokrútku...

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 1  | VIDEO
20.04.2010

Gemmoterapia - tinktúry z púčikov rastlín 1 | VIDEO

Gemmoterapia je liečenie pomocou tinktúr - výťažkov z púčikov rastlín a výťažkov z bylín. Do pukov (latinsky gemmon) ako svojej zárodočnej časti ukladá rastlina to najcennejšie, čo jej umožňuje prežiť a zaistiť si budúcnosť. Pozrite sa aké mimoriadne hodnotné látky extrakty z púčikov obsahujú. Tieto látky sa v inej časti rastliny nevyskytujú.