ZB64- Čaga - bylinný extrakt

Čaga je prípravok z legendárnej huby zvanej ČAGA (Innonotus obliquus)- je tmavohnedej farby, horkej chuti. Pôsobí ako regulátor metabolizmu, antioxidant, imunostimulátor.

Výrobca:
iné produkty
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
ZB64
17,60 € s DPH 14,67 € bez DPH
+ -

ZB64- Čaga - bylinný extrakt

Čaga je prípravok z legendárnej huby zvanej Čaga – Inonotus Obliquus. Ide o koncentrovaný extrakt – 85 g na 100 ml 7% alkoholu.

Odporúčame ho pri takmer všetkých problémoch tráviaceho traktu a čriev, pri liečbe chronického zápalu žalúdka, pri zápaloch čriev a tráviaceho ústrojenstva, pri žalúdočných vredoch, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Mimo to aj pri prekyslenie žalúdka, častej záhupolypóze žalúdka a čriev či pri celiakii.

Keďže zdravie tráviaceho traktu má vplyv aj na mnoho ďalších zdravotných problémov, Čagu odporúčame aj ak máte problém:

  • psoriázou, exémami a inými kožnými problémami
  • s nespavosťou
  • prekonali ste infekčné choroby a potrebujete obnoviť črevnú mikroflóru
  • so zápalovým procesom v organizme, nádorom hrtanu
  • s pečeňou a slezinou

Výborné výsledky sú pri liečbe žalúdočných vredov, kedy sa užíva na začiatku liečby 3 x denne kávová lyžička befunginu zmiešaná s 2 deci vody. Po ústupe najhorších príznakov sa dávka zníži na užívanie ráno a večer.

Účinok Čagy je komplexný, a preto nie je potrebné ho kombinovať s inými bylinami. Považuje sa za jeden z najlepších prírodných prostriedkov pri problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Parametre

obsah100 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.