ZB52 GemiOptal TOP Q

Gemioptal TOP Q je jedinečný prípravok určený hlavne na starostlivosť o zrak , vyvinutý bol ako doplnok stravy na očnej klinike GEMINI. Potrebnú dennú dávku DHA (z rybieho oleja) 250mg zabezpečí konzumácia 1 kapsule denne.Prípravok pomáha udržiavať nielen dobrý zrak, ale napomáha udržiavať normálnu činnosť srdca, mozgu, podporuje imunitu, neutralizuje voľné radikály a redukuje oxidačný stres.

Výrobca:
iné produkty
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
ZB52
22,10 € s DPH 18,42 € bez DPH
+ -

ZB52 GemiOptal TOP Q

Gemioptal TOP Q je jedinečný prípravok určený na starostlivosť o zrak s obsahom makulárnych pigmentov Zeaxantínu a FloraGLO luteínu,  ale najmä pre vysoký obsah DHA z rybieho oleja. Potrebnú dennú dávku DHA 250mg zabezpečí konzumácia 1 kapsule denne. Prípravok pomáha udržiavať  hlavne dobrý zrak, ale  vďaka svojmu zloženiu napomáha udržiavať  aj normálnu činnosť srdca, mozgu, podporuje normálnu funkciu imunitného systému, neutralizuje voľné radikály a redukuje oxidačný stres.

Balenie obsahuje 60 kapsulí, denná dávka je 1 kapsula denne.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.