ZB33 Mumio altajské - zlaté

ZB33 Mumio altajské - zlaté je bohatým zdrojom biologicky aktívnych organických látok aj minerálnych zlúčenín(aminokyseliny, organické kyseliny, viac ako 30 mikroelementov a prvkov), ktoré v spojení zaručujú široké spektrum pozitívnych účinkov. Používa sa ako prostriedok pre celkové posilnenie zdravia a ako tonizujúci prostriedok, ktorý urýchľuje procesy regenerácie tkanív, má primerané baktericídne účinky, normalizuje látkovú výmenu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

Výrobca:
iné produkty
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
ZB33
7,50 € s DPH 6,25 € bez DPH
+ -

ZB33 Mumio altajské - zlaté

ZB33 Mumio altajské - zlaté  je bohatým zdrojom biologicky aktívnych organických látok aj minerálnych zlúčenín(aminokyseliny, organické kyseliny, viac ako 30 mikroelementov a prvkov), ktoré v spojení zaručujú široké spektrum pozitívnych účinkov. Používa sa ako prostriedok pre celkové posilnenie zdravia a ako tonizujúci prostriedok, ktorý urýchľuje procesy regenerácie tkanív, má primerané baktericídne účinky, normalizuje látkovú výmenu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

Parametre

obsah30 tbl

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.