VKS2 Bylinný sprej na kĺby a chrbát

Bylinný sprej určený pre ošetrenie opotrebovaných a namáhaných kĺbov a na uvoľnenie stuhnutého svalstva chrbta. Obsiahnuté aktívne látky prispievajú k prekrveniu a funkcii kĺbov, k upokojeniu namáhaných miest, osviežujú a prinášajú príjemný pocit po celom tele.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
VKS2
7,90 € s DPH 6,58 € bez DPH
+ -

VKS2 Bylinný sprej na kĺby a chrbát

Použitie: Bylinný sprej určený pre ošetrenie opotrebovaných a namáhaných kĺbov a na uvoľnenie stuhnutého svalstva chrbta. Obsiahnuté aktívne látky prispievajú k prekrveniu a funkcii kĺbov, k upokojeniu namáhaných miest, osviežujú a prinášajú príjemný pocit po celom tele.

Spôsob použitia: Nanášať na navlhčenú pokožku a nechať pôsobiť 10 minút. Potom osprchovať.

Obsah: 200 ml

Pred použitím pretrepte.

Zloženie: smrek, borovica, kostihoj, pelargónia, púčiky topoľa, vŕba, škorica, tuja

Dátum výroby a spotrebujte do: je uvedené na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.
Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah200 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.