Vitalita seniori

Zloženie tinktúr v tejto špeciálnej kúre je zamerané na podporu zdravej funkcie organizmu seniorov, podporuje prekrvenie a rozšírenie ciev, podporuje pamäť a koncentráciu, zmierňuje stavy vyčerpania a urýchľuje regeneráciu a vitalitu organizmu 50+.
Jednotlivé zložky prispievajú k podpore a harmonizácii srdcovej činnosti a pôsobia tiež protizápalovo.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
t14+t31+p2+p70+p25+p66
37,20 € s DPH 31 € bez DPH
+ -

Vitalita seniori

 

Zloženie tinktúr v tejto špeciálnej kúre je zamerané na podporu zdravej funkcie organizmu seniorov, podporuje prekrvenie a rozšírenie ciev, podporuje pamäť a koncentráciu, zmierňuje stavy vyčerpania  a urýchľuje regeneráciu a vitalitu  organizmu 50+.
Jednotlivé zložky prispievajú k podpore a harmonizácii srdcovej činnosti a  pôsobia tiež protizápalovo.

Zloženie kúry: Ginkgo T14, Muškát T31, Breza P2, Bacopa P70, Prhľava P25 a  Hloh P66.

Postup užívania kúry: postup na užívanie kúry je súčasťou balenia

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Na zlepšenie fukčnosti a lepšiu súčinnosť vnútorných orgánov je vhodné doplniť doplnkovú liečbu aj prípravkom L-Complex H-technology, ktorý  v kombinácii s bylinnými macerátmi urýchľuje liečbu, nakoľko čistí nežiadúce nánosy a zápalové ohniská v cievach a podporuje likvidáciu baktérií. Doporučujeme len v prípade, že senior neužíva súčasne lieky na riedenie krvi!

 L-COMPLEX je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. V kombinácii s bylinnými macerátmi urýchľuje liečbu, nakoľko čistí nežiadúce nánosy a zápalové ohniská v cievach a podporuje likvidáciu baktérií.. 

 

L-COMPLEX vďaka svojmu zloženiu z troch aminokyselín (L - Arginín báza, L - Citrulin malát a L - Ornitin AKG) a ich pomeru, umožňuje v praxi výrazne uplatniť jeden z najväčších objavov modernej medicíny z konca minulého storočia, tzv. terapiu pomocou oxidu dusnatého (NO) a poznatky, že oxid dusnatý funguje v obehovom systéme ako signálna molekula. Tento objav bol v roku 1998 ocenený Nobelovou cenou za medicínu.

 Tvorbu oxidu dusnatého aktivizuje aj ZEPTER prístroj Medolight, ktorý nájdete aj na našich stránkach

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Áno NO (oxid dusnatý) skutočný záchranca života, dospel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo vašom tele funguje. NO sa môže stať doslova otázkou života a smrti. L - ARGININ je aminokyselina, ktorá zlepšuje  krvný tok, pretože sa v tele mení na NO. Tým znižuje krvný tlak. Vedecký objav storočia - pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého, môžeme ovplyvniť aj my sami.

Oxid dusnatý (chemická značka NO) je účinný hlavne proti:

• kardiovaskulárnym ochoreniam
• cukrovke
• erektrilnej dysfunkcii
• rakovine
• vredom
• močovej inkontinencii
• infekciám
• alzheimerovej chorobe
• zápalovým ochoreniam
• roztrúsenej skleróze

DÁVKOVANIE minimálne 2 zarovnané čajové lyžičky denne.

Po prečítaní knihy od Dr. lgnarra (držiteľa Nobelovej ceny za medicínu) PROGRAM ÁNO NO-oxid dusnatý skutočný záchranca života, sa nám po 2-ročnom bádaní a výskume podarilo vytvoriť produkt, ktorý sme nazvali L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY.

Vďaka mojej technológii, ktorá je výrobným tajomstvom (preto Hricik Technology), sa podaril produkt, ktorý má vynikajúce výsledky pri znižovaní krvného tlaku, liečení cukrovky, urologických problémoch a odstránení únavového syndrómu. Máme to preukázateľne vyskúšané a máme aj veľa ďalších výsledkov. Tento produkt bol MZ ČR zaevidovaný pod číslom OVZ-35.1-24.11.2014-64223 ako potravinový doplnok.

Môžeme tiež potvrdiť, že pôsobenie oxidu dusnatého zjemňuje pleť a odstraňuje vrásky. Náhodou sme si všimli, že pacientom, ktorí prípravok berú sa zlepšuje aj stav pleti.

Uvádzame niekoľko poďakovaní od našich pacientov

Mal som zdravotné problémy takmer dva roky. Počas tohto obdobia neboli doktori prakticky schopní žiadnej pomoci. Jednalo sa s vysokou pravdepodobnosťou o bakteriálnu alebo parazitárnu nákazu. Počas tohto obdobia sa moje telo dostalo do úplne dezolátneho stavu, bolesti tela, kĺbov, zimnica, zničené trávenie schudnutie 14 kg, ťažké formy insomnie a neustále navieranie  a hnisanie krčnej uzliny v oblasti vybratých mandlí. Skúšal som toho veľmi veľa, nechal som obrovské peniaze za diagnostiku, liečbu a podobne, no prípravok od RNDr. Hricika L-Complex bol pre mňa zásadným zlomom. Svojou účinnosťou efektívne vyriešil veľkú časť problémov! Od jeho užívania prišlo k skutočnej úľave, regenerácii a upraveniu môjho zdravotného stavu a spoločne s ďalšími formami alternatívnej liečby tvoril neoddeliteľný základ môjho súčasného vyliečenia. Ďakujem pánovi Hricikovi za odborné poradenstvo!

Rami Kotroch , M.B.A.
Konateľ spoločnosti, Marco Polo Cafe s.r.o., BratislavaVážený pán doktor Hricik, vďaka vášmu prípravku L-COMPLEX-TECHNOLOGY došlo u môjho veľmi pracovne vyťaženého syna k promptnému zaliečeniu jeho medikácií zle korigovateľnej esenciálnej hypertenzie.
Normotenzia bola nastolená behom niekoľkých dní a trvá stále už niekoľko mesiacov. Častokrát vám za seba a svojho syna ďakujem.

S pozdravom a úctou
MUDr. Alexandra SýkorováU mňa, keď som si rozbil obidva menisky a mal  som veľké bolesti a nemohol som chodiť, bol som objednaný na artroskopiu v nemocnici Motole. Pred operáciou som si dával 6 lyžičiek denne. Keď som potom  prišiel na operáciu k dr. Valentovi a ten uvidel, že chodím už bez problémov a nemám žiadne bolesti, tak mi odporučil na operáciu neisť, pokiaľ sa probvémy nevrátia. Dodnes nemám problém a bez pre problémov robím aj drep. Je to neuveriteľné!!!

zdroj: RNDr. Vladimír Hricik. CSc.


Anotácia z knihy ANO NO

Dr. Louis J. Ignarro, laureát Nobelovy ceny za medicínu, objevil „molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla. První praktická aplikace výzkumu Dr. Ignarra vedla k vývoji Viagry. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.

Nyní sestavil program na zvýšení odolnosti kardiovaskulárního systému vůči stárnutí, který spočívá v udržování čistého a pružného krevního řečiště pomocí zvýšené produkce NO. Program není náročný, při jeho dodržování není nutné zásadně měnit životní styl. Zahrnuje užívání potravinových doplňků ke stimulaci produkce NO, dále stravu obsahující potraviny podporující NO a nenáročný cvičební program.

„Objev nitridu dusnatého Louisem Ignarrem a role, kterou hraje při snižování výskytu kardiovaskulárního onemocnění, je stejně důležitý, jako byl objev pencilinu a inzulínu."
David Heber, M.D. Ph.D. ředitel UCLA - Centra pro lidskou výživu

Dr. LOUIS J. IGNARRO je uznávaným profesorem farmakologie na lékařské fakultě Kalifornské univerzity v Los Angeles. V roce 1998 mu byla udělena Nobelova cena za medicínu za výzkum oxidu dusnatého.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.