SV20 Trúbkovec - zlatobyľ - ľadviny, močové cesty

Unikátna kombinácia extraktov trúbkovca a zlatobyľu. Trubkovec (Ortosiphon) známy tiež ako javanský alebo ľadvinový čaj podporuje vylučovanie vody z tela, spolu so zlatobyľom pomáha udržiavať normálnu funkciu močového mechúra a dolných močových ciest.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
SV20
8,30 € s DPH 6,92 € bez DPH
+ -

SV20 Trúbkovec - zlatobyľ - ľadviny, močové cesty

Unikátna kombinácia extraktov trúbkovca a zlatobyľu. Trubkovec (Ortosiphon) známy tiež ako javanský alebo ľadvinový čaj podporuje vylučovanie vody z tela, spolu so zlatobyľom pomáha udržiavať normálnu funkciu močového mechúra a dolných močových ciest. Zlatobyľ obyčajný zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu v nepriaznivých podmienkach, pomáha chrániť bunky a tkanivá pred oxidačným poškodením.Originálny prípravok pri chrípkach a ďalších virózach, podporuje obranyschopnosť organizmu.

Zlatobyľ je trváca bylina vysoká až 1 m sa zlatožltými kvetmi. Rastie vo svetlých lesoch, na lúčnych nivách aj na skalnatých stráňach v Európe, západnej Ázii a v severnej Afrike. Historicky bol využívaný hlavne v germánskom prostredí, germánske kmene ho považovali za jednu z najcennejších bylín. Na podporné účely sa používa vňať, ktorá obsahuje saponíny, silice, horčiny a triesloviny. V súčasnej dobe je zlatobyľ intenzívne skúmaný pre jeho sľubné účinky na vylučovaciu funkciu organizmu. Priaznivo pôsobí na močový trakt, zvyšuje odolnosť organizmu v nepriaznivých okolitých podmienkach. Obsahuje antioxidačne pôsobiace látky, chráni telo pred pôsobením voľných kyslíkových radikálov. Pomáha ľahšie prekonávať predmenštruačné obdobie, zmierňuje menopauzálne prejavy. Pomáha udržiavať pevnosť a pružnosť kĺbov.

Charakteristika účinku Javánského čaju (Ortosiphon)

Listy javanského čaju pôsobia priaznivo na redukciu váhy a napomáhajú vylučovaniu. Takisto ovplyvňujú čistiacu schopnosť pečene a činnosť žlčových ciest.

Základné fakty a použitie: Trubkovec je pôvodom z tropickej Ázie (Malajzia), tiež je nazývaný javanský čaj. V Indii a Indonézii je už po stáročia používaný na liečbu chorôb obličiek a močového mechúra. Používajú sa listy, ktoré sa zbierajú počas krátkeho obdobia kvitnutia. Obsahujú flavonoidy, polyfenoly, éterické oleje a draslík. Vďaka týmto látkam majú veľmi silné močopudné účinky. Zvyšujú vylučovanie vody a zlúčenín, ako sú chloridy, močovina alebo kyselina močová, obličkami. Táto vlastnosť umožňuje používať rastlinu s úspechom pri urologických indikáciách a pri ťažkostiach metabolizmu kyseliny močovej, ako napríklad DNA. Javanský čaj môže znižovať hladinu cholesterolu a podporuje vylučovanie žlče. Vďaka svojim odvodňujúcim a prečisťujúcim účinkom je účinným prostriedkom v zápase sa žlčovými a obličkovými kameňmi a umožňuje predchádzať opakovaným obličkovým kolikám. Pri doplnení dietetickými opatreniami je tiež odporúčaný v rámci vyvážených odtučňovacích kúr. Javanský čaj sa môže užívať dlhodobo bez vedľajších účinkov. Odporúčané použitie na chudnutia a detoxikáciu organizmu.

Zloženie: voda, alkohol 40% obj., glycerín, trubkovec tyčinkový mladé listy, zlatobyľ kvet. Prípadný zákal nie je chybou.

Dávkovanie: Po pretrepaní 1,5 kvapky na 1 kg telesnej hmotnosti za deň, rozdeliť na 2 dávky. Denná dávka 105 kvapiek zodpovedá extraktu z 945 mg čerstvých listov trubkovca a zo 405 mg kvetu zlatobyľu.

Obsah: 50 ml
Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.
Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.