• Úvod
  • >>
  • Špeciálne výťažky
  • >>
  • SV16 Alchemilka obyčajná a ďatelina lúčna pre ženy - cievy, prekrvenie, horné dýchacie cesty, menopauza

SV16 Alchemilka obyčajná a ďatelina lúčna pre ženy - cievy, prekrvenie, horné dýchacie cesty, menopauza

Alchemilka pomáha udržiavať hladký priebeh menštruačného cyklu, tlmí nepríjemné prejavy s tým súvisiace.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
SV16
8,30 € s DPH 6,92 € bez DPH
+ -

SV16 Alchemilka obyčajná a ďatelina lúčna pre ženy - cievy, prekrvenie, horné dýchacie cesty, menopauza

Použitie: Alchemilka pomáha udržiavať hladký priebeh menštruačného cyklu, tlmí nepríjemné prejavy s tým súvisiace. Pôsobí priaznivo na cievny systém, podporuje prekrvenie tkanív, zmierňuje pocit "ťažkých nôh". Upokojuje ústnu dutinu, blahodárne pôsobí na podráždené horné dýchacie cesty. Ďatelina pomáha ženám udržiavať pokojný priebeh menopauzy a vyrovnať sa s jej nepríjemnými prejavmi - návalmi, potením a podráždenosťou. Priaznivo ovplyvňuje pevnosť kostí (osteoporóza) aj srdečnú činnosť, zvyšuje pevnosť a pružnosť cievnych stien, pomáha udržiavať normálny krvný tlak.

Zloženie: zloženie  voda, alkohol 40%, glycerin, alchemilka obyčajná a ďatelina lúčna

Dávkovanie: po potrepaní 1,5 kvapky na 1kg telesnej hmotnosti

Obsah: 50 ml

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.
Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.
Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.