SV14 Klidex - duševný pokoj a koncentrácia

Prípravok na upokojenie organizmu. Ženšen a ginko podporujú pozornosť a pamäť...

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
SV14
8,30 € s DPH 6,92 € bez DPH
+ -

SV14 Klidex - duševný pokoj a koncentrácia

Použitie: Prípravok na upokojenie organizmu. Ženšen a ginko podporujú pozornosť a pamäť, Bacopa pomáha v koncentrácii na mentálnu činnosť, priaznivo pôsobí na pamäť a schopnosť učenia sa. Pupočník povzbudzuje mentálne funkcie, withania priaznivo ovplyvňuje mentálne schopnosti pri strate koncentrácie sústredenia.

Zloženie: voda, alkohol 40% obj., Všehoj ženšenový (ženšen) koreň, Bacopa monnieri púčiky, ginko dvojlaločné (ginkgo) púčiky, pupočník ázijský (gotu-kola) vnať, Withania snodárna púčiky.

Dávkovanie: Dospelí po pretrepaní 25 kvapiek 3 x za deň. Denná dávka 75 kvapiek zodpovedá po 160 mg čerstvej hmoty púčikov ženšenu, bakopa, gingka a wilhanie a 125 mg čerstvej hmoty vňate gotu-kola. Deti 6-12 rokov 8 kvapiek 3 x za deň. Denná dávka 24 kvapiek zodpovedá po 51 mg čerstvej hmoty púčikov ?en?enu, bakopy, ginka a Withanie a 40 mg čerstvej hmoty vňate gotu-kola.

Obsah: 50 ml

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.
Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.
Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

Parametre

obsah50 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.