Parfumová voda KOMÁREK levanduľa

Parfumová voda KOMÁREK je špeciálny liehový prípravok príjemnej, osviežujúcej levanduľovej vône vytvorený prevažne z éterických olejov. Môžete ho nastriekať na pokožku aj oblečenie. Prípravok je vhodným pomocníkom pri návšteve lesa, pri prechádzkach v prírode a mnohých športových aktivitách.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
V9
8,90 € s DPH 7,42 € bez DPH
+ -

Parfumová voda KOMÁREK levanduľa

levanduľový odpudzovač hmyzu

Jedná sa o liehový prípravok príjemnej, osviežujúcej vône vytvorený prevažne z éterických olejov na odpudenie komárov a kliešťov. Môžete ho nastriekať na pokožku aj oblečenie. Prípravok je vhodným pomocníkom pri návšteve lesa, pri prechádzkach v prírode a mnohých športových aktivitách.
Zloženie: Alcohol denat., Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogoin Citratus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Mentha Pipenta Oil, Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil, Citral, Linalool, Geraniol, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol.

Varovanie: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred iskrami a otvoreným ohňom - zákaz fajčenia. Uchovávajte obal tesne uzavretý. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekolko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí, vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Spotrebujte do: šarža je totožná s dátumom spotreby

Parametre

obsah100 ml

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.