Kúra Woman Complex

Zložky tejto komplexnej kúry obsahujú osvedčené liečivé byliny , ktoré sa užívajú pri čistení tela prirodzenou cestou a nútia ho brániť sa vzniku všetkých nežiadúcich procesov v organizme, ako sú zápaly, včetne nádorov alebo ich chronických modifikácií. Táto zostava sa užíva pri narušenej hormonálnej činnosti a odporúča sa aj pri prevencii vaječníkových, či maternicových cýst a gynekologických nádorov.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kwoman-komplex
56,14 € s DPH 46,78 € bez DPH
+ -

Kúra Woman Complex

Zložky tejto komplexnej kúry obsahujú osvedčené liečivé byliny , ktoré sa užívajú pri čistení tela prirodzenou cestou a nútia ho brániť sa vzniku všetkých nežiadúcich  procesov v organizme, ako sú zápaly, včetne nádorov alebo ich chronických modifikácií.  Táto zostava sa užíva pri narušenej hormonálnej činnosti a odporúča sa aj pri prevencii vaječníkových, či maternicových cýst a gynekologických nádorov.

Kúra je úplne bez vedľajších účinkov.

Máme veľmi pozitívne výsledky s účinkami tejto zostavy v kombinácii so špeciálnym kúpeľom pre ženy, ktorý zmierňuje nepriaznivé účinky zápalov, revitalizuje a upokojuje. Je možné striedať s kúpeľom nervy a upokojenie. Po kúpeli je prospešné oblasť prsných žliaz  a lymfatických uzlín potrieť mamma gelom.

Zloženie kúry: plamienka T35,vres-nechtík-pichliač T44, eleuterokok T6, orech čierny s betaglukanom PG38, jarabina vtáčia P55, plasmofit SV1 a jarabina oskorušová P19.

Na vonkajšie použitie: kúpeľ pre ženy a mamma gel

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať  T35+T44+T6, po doužívaní  T6 pridajte PG38, po využívaní T35 a T44 pridajte P55 a SV1 a nakoniec P19. Kúra končí postupným využitím všetkých.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Mamma gel má ukľudňujúci účinok, stimuluje odvádzanie škodlivých splodín z organizmu, pomáha udržiavať dobre priechodné lymfatické cesty, čistí ich od usadenín. Je dobré podporovať účinok gelu jemnou masážou, najlepšie po špeciálnom kúpeli pre ženy (protizápalový)  alebo po kúpeli na nervy(upokojuje psychiku).

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.