Kúra URINEXIN

Jednotlivé zložky tejto kúry zabezpečujú čistenie a revitalizáciu vylučovacieho ústrojenstva, vyplavujú piesok z obličiek aj močových ciest, sú vhodnou prevenciou aj pomocou pri nežiadúcich bakteriálnych a zápalových infekciách.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
urinexin
38,70 € s DPH 32,25 € bez DPH
+ -

Kúra URINEXIN

Jednotlivé zložky tejto kúry zabezpečujú čistenie a revitalizáciu vylučovacieho ústrojenstva, vyplavujú piesok z obličiek aj močových ciest, sú vhodnou prevenciou aj pomocou pri nežiadúcich bakteriálnych a zápalových infekciách.

Zloženie kúry: Obličková zmes T23, Kapucínka T21, Vres-nechtík-pichliač T44, Vres P48, Kotvičník P56 a Brusnica P53.

Postup užívania kúry:

Začnete užívať spolu zložky T23,T21 a T44, po využívaní T23 a T21 pridáte zložky P48 a P56, po využívaní T44 pridáte P53 a všetko doužívate.
Odporúčam počas užívania kúry dodržiavať pitný režim a jesť ľahko stráviteľné jedlá.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.