Kúra PODPORA CIRKULÁCIE KRVI

Jednotlivé zložky tejto špeciálnej kúry priaznivo ovplyvňujú cievy a podporujú normálnu srdcovú činnosť.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-cirkulacia-krvi
53,80 € s DPH 44,83 € bez DPH
+ -

Kúra PODPORA CIRKULÁCIE KRVI

Jednotlivé zložky tejto špeciálnej kúry priaznivo ovplyvňujú cievy a podporujú normálnu srdcovú činnosť. Podporujú očistu ciev, upokojenie vegetatívnej inervácie a zlepšenie prekrvenia.  Kúra pomáha rozširovať cievy a umožňuje prekrvenie mozgu, ako aj všetkých buniek a posilnenie cievnych stien. Je mimoriadne  vhodná  pre osoby vo vyššom veku. Odporúča sa dlhodobejšie užívanie.

Zloženie kúry: muškát T31, pupkovník T10, leskokôrka T58, ginkgo P20, lieska P29, Dihydroquercentin plus 500 mg.

Postup užívania kúry: Súčasne budete užívať muškát, pupkovník a leskokôrku. Po využití fľaštičky muškátu pridáte ginko , po využívaní pupkovníka pridáte liesku a všetko doužívať. Kvapkať spolu do cca 0,5dl vody.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek. Denná dávka je uvedená na každej fľaštičke, možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.
Na zlepšenie účinnosti a prekrvenia odporúčame súčasne užívať doplnok výživy Dihydroquercentin plus 1 tbl denne , t. j. 25 mg spolu s jedlom. Dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28° C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.