Kúra ONKOFIX - prevencia aj liečba nádorových ochorení

Kúru odporúčame užívať predovšetkým preventívne, hlavne u populácie v tzv. strednom veku, keď sa už organizmus horšie vyrovnáva s problémami.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
onkofix
42,50 € s DPH 35,42 € bez DPH
+ -

Kúra ONKOFIX - prevencia aj liečba nádorových ochorení

Kúru odporúčame užívať predovšetkým preventívne, hlavne u populácie v tzv. strednom veku, keď sa už organizmus horšie vyrovnáva s problémami.

Ide o doplnok stravy a doplnkový prostriedok k prevencii a liečbe. Opakovane sa presviedčame, že gemmoterapia účinne pomáha pri závažných ochoreniach najmä preventívne. Kúra je tiež výborným prostriedkom na posilnenie nervového systému a pomocníkom pri stresoch a záťažiach súčasnej doby.

Zloženie kúry: kalísia-eleuterokok SV8, rakytník T36, breza P2, orech čierny P38,vres P48 a carcinae PG59.

Postup užívania kúry: Začnite užívať kalísiu,rakytník a brezu, po využívaní brezy pridáte orech, po využívaní rakytníka pridáte vres a po využívaní kalísie pridáte carcinae a všetko spolu doužívate.
Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.