Kúra NEUROFIX - odstránenie stresov a depresií

Kúra na odstránenie stresov a depresií.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
neurofix
38,30 € s DPH 31,92 € bez DPH
+ -

Kúra NEUROFIX - odstránenie stresov a depresií

Kúra na odstránenie stresov a depresií.

Kúra podporuje činnosť nervového systému, aktuálne rieši problémy súčasnosti, ktoré prináša dnešná doba a to prirodzenou cestou, bez agresívne pôsobiacich liekov s vedľajšími účinkami. Odstraňuje psychické napätie, nespavosť, psychogénne podmienené bolesti hlavy a vegetatívne psychické rozladenie. Jednotlivé zložky pôsobia upokojujúco ako výborné sedatívum, znižujú pocity strachu a úzkosti a tíšia neuralgie.

Zloženie kúry: Ježibaba guľatohlavá T1, Valeriána T18, Breza P2, Lipa P28, Ľubovník P47 a Neurosan SV5.

Postup užívania kúry:

Začnite užívať spolu zložky T1,T18 a P2, po využívaní brezy P2 pridáte lipu P28, po využívaní T18 pridáte ľubovník P47 a po využívaní T1 pridáte neurosan SV5 a všetko doužívate.
Kúra je na cca 2 mesiace denného užívania, pozitívne účinky sa obvykle prejavia už po 10 dňoch užívania. Účinok byliniek blahodarne podporuje aj relaxačný bylinný kúpeľ na nervy a upokojenie, prípadne bylinný sprej na nervy a upokojenie.
Po využívaní tejto kúry je možné pokračovať doplnením tinktúry Cedof, Epistop, Kypriny a pod.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.