Kúra na posilnenie imunity K09 + K09A

Kúra sa odporúča pri problémoch s imunitným systémom. Užíva sa najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, pri chrípkových epidémiách.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k09k09a
40,60 € s DPH 33,83 € bez DPH
+ -

Kúra na posilnenie imunity K09 + K09A

Kúra sa odporúča pri problémoch s imunitným systémom a stimulácii obranyschopnosti organizmu. Užíva sa najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, pri chrípkových epidémiách.

Základná kúra

Zloženie kúry: Schizandra T38, Leuzea T24 , breza P2, Orech čierny P38

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T38+T24+P2, po doužívaní P2 pridajte P38 a všetko doužívať.

Základná kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek. Po skončení poslednej fľaštičky pokračujte pokračovacou kúrou K9A.

Pokračovacia kúra

Zloženie kúry: Schizandra T38, Leuzea T24 , breza P2, Orech čierny P38, Čierna ríbezľa P7

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T38+T24+P2, po doužívaní P2 pridajte P38, po doužívaní P38 pridajte P7 a všetko doužívať.

Pokračovacia kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.