Kúra na podporu trávenia a detox

Zostava troch základných zložiek so zameraním na podporu tráviaceho systému a očistu tela od cudzorodých látok.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
p57sv11pg60
22,89 € 19,90 € s DPH 19,08 € 16,58 € bez DPH
+ -
Akcia -13%

Kúra na podporu trávenia a detox

Zostava troch základných zložiek so zameraním na podporu tráviaceho systému a očistu tela od cudzorodých látok.

Zloženie kúry: Pestrec mariánsky P57, Smilax SV11 a Fit-kolon PG60.

P57 Pestrec mariánsky regeneruje pečeň, žlčník a slinivku. Zlepšuje látkovú výmenu. Podporuje trávenie, posilňuje tiež správnu funkciu močového ústrojenstva. Uplatňuje sa tiež pri problémoch s kĺbovým aparátom, či ako prevencia, alebo aj pri zvýšenej záťaži. Pomáha aj pri kožných problémoch rôzneho charakteru. Odporúčame ju rovnako v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, pri chrípkových epidémiách. Výrazne posilňuje a urýchľuje účinok liečby v kombinácii s macerátmi  aj L-Complex H-technology, ktorý má silné protizápalové účinky.

SV11 Smilax (prestup) lekársky podporuje činnosť vylučovacieho systému, pomáha pri prečisťovaní organizmu. Uľahčuje trávenie, priaznivo ovplyvňuje tráviaci systém.

PG60 FIT-KOLON s betaglukánom obsahuje výťažok z dubu letného, čiernych ríbezlí, ľanu siateho, brusnice obyčajnej, jelše lepkavej a betaglukan. Zmes má blahodárny vplyv na tráviacu sústavu. Posilňuje obranné reakcie, potlačuje rozvoj nežiadúcich mikróbov, znižuje riziko rozvoja zápalových procesov v žalúdku, dvanástorníku i v črevách a napomáha obnove normálnej činnosti tráviaceho traktu.

Postup užívania kúry: Začnite užívať Pestrec mariánsky P57, potom pridáte Smilax SV11 a nakoniec Fit-kolon PG60.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.