Kúra na liečbu a prevenciu vírusového ochorenia a chrípok

Zostava troch základných zložiek so zameraním na ochranu organizmu pred vírusovou a bakteriálnou infekciou. Jednotlivé zložky stimulujú vylučovanie škodlivých mikroorganizmov a navodzujú očistu tela.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
p30sv18pg61
22,89 € 19,90 € s DPH 19,08 € 16,58 € bez DPH
+ -
Akcia -13%

Kúra na liečbu a prevenciu vírusového ochorenia a chrípok

Zostava troch základných zložiek so zameraním na ochranu organizmu pred vírusovou a bakteriálnou infekciou. Jednotlivé zložky stimulujú vylučovanie škodlivých mikroorganizmov a navodzujú očistu tela.

Zloženie kúry: Kapucínka P30, Zlatica mix SV18 a Stop-kok PG61.

Hlavný význam zložky P30 Kapucínka väčšia je v oblasti antibiotického pôsobenia na baktérie streptokokov, stafylokokov, proteus vulgaris, ascheria coli, salmonely a ďalších a to v oblasti močových a gynekologických ciest a taktiež ciest dýchacích. Je to vhodný prostriedok prevencie infekčných chorôb a pôsobí tiež na podporu rastu vlasov i proti ich vypadávaniu.

SV18 Zlatica MIX je originálny prípravok pri chrípkach a ďalších virózach, podporuje obranyschopnosť organizmu. Andrographis paniculata (právenka latnatá) a Baza povzbudzujú imunitný systém, rovnako pomáha tiež Vilkakora podporiť obranyschopnosť pri liečbe viróz. Vŕba biela má už tradične osviežujúce účinky na organizmus. Zmes je doplnená cenným včelím produktom propolisom. Dôležitou zložkou je aj zlatovka previsnutá (ľudovo zlatý dážď), ktorá má silné protizápalové a antiseptické účinky a využíva sa oddávna ako antipyretikum (znižuje telesnú teplotu).

PG61 STOP-KOK s betaglukanom obsahuje výťažok z topoľa čierneho, vŕby bielej, všehojivca štetinatého, plamienky zamatovohlúbikovej, kapucínky väčšej a betaglukan. Prípravok znižuje riziko rozvoja vírusových a bakteriálnych ochorení, podporuje organizmus v boji proti nim. Stimuluje vylučovanie škodlivých mikroorganizmov z tela, navodzuje jeho očistu od vírusov, baktérií, plesní a prvokov.

Postup užívania kúry: Začnite užívať Kapucínku väčšiu P30, potom Zlatica mix SV18 a nakoniec Stop-kok PG61.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.