Kúra na kožné alergie a ekzémy po covide

Zostava troch základných zložiek so zameraním na liečbu po prekonaní rôznych vírusových infekcií a oslabení obranyschopnosti, ktorá sa prejavuje svrbivými začervenalými vyrážkami na pokožke a L-Complex gel na potieranie pokožky.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
t35p8sv8l-complex-gel
34,70 € 29,60 € s DPH 28,92 € 24,67 € bez DPH
+ -
Akcia -15%

Kúra na kožné alergie a ekzémy po covide

Zostava troch základných zložiek so zameraním na liečbu po prekonaní rôznych vírusových infekcií a oslabení obranyschopnosti, ktorá sa prejavuje svrbivými začervenalými vyrážkami na pokožke a L-Complex gel na potieranie pokožky.

Zloženie kúry: Plamienka T35, Čierna ríbezľa-kalina-rozmarín P8 a Kalísia-eleuterokok SV8 + gél L-COMPLEX na potieranie pokožky.

T35 Plamienka zamatovohlúbiková zlepšuje činnosť slinivky, lieči ischemickú chorobu srdca, čistí pokožku. Má silné protinádorové a antibakteriálne pôsobenie.

P08 Ríbezľa - Kalina - Rozmarín likviduje alergie, ekzémy, astmu, senné nádchy a ich chronické podoby.

SV8 Kalísia je originálna zmes pre posilnenie imunitného systému a pre celkovú podporu organizmu. Eleuterokok povzbudzuje imunitný systém a obranyschopnosť, posilňuje mentálnu aj fyzickú aktivitu. Dodáva energiu, je veľmi vhodné ho využiť aj v prípadoch slabosti, vyčerpania, únavy a v rekonvalescencii. Kalísia vonná sa vďaka rozmanitým účinkom používa samostatná aj v zmesiach.

L-COMPLEX H-TECHNOLOGY gél 50 ml je prírodný prípravok rastlinného charakteru so širokým zdravotným použitím. Gél pôsobí vynikajúco na hojenie rán, infekcií, akné, psoriázy, rezných poranení, likvidáciu vrások a tiež na mazanie napríklad pri kĺbových bolestiach.

Postup užívania kúry: Začnite užívať Plamienku T35, Potom Čiernu ríbezľu s kalinou a rozmarínom P8 a kankoniec Kalísiu s eleuterokokom SV8.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.