Kúra K30K - Regenerácia trávenia

Kúra na podporu činnosti pečene, žlčníka a prečistenie čriev.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k30k
36,59 € s DPH 30,49 € bez DPH
+ -

Kúra K30K - Regenerácia trávenia

Táto bylinná kúra sa odporúča ako základná kúra pri prečistení a revitalizácii tráviaceho systému, hlavne pečene a žlčníka. Môže byť súčasťou detoxikačných kúr. Zlepšuje pečeňové funkcie, prispieva k dobrému tráveniu a zmierňuje únavu. Zložka Koloben sa postará o dôkladné prečistenie čriev, čím výrazne posilňuje imunitný systém.

Zloženie kúry: Pestrec T30, Mate T25, Breza P2, Borievka P15, Koloben SV21 a Fit-kolon PG60.

Postup užívania kúry: Začnete užívať T30+T25+P2, po využívaní P2 pridáte P15, po využívaní T30 pridáte SV21 a po využívaní T25 pridáte PG60 a všetko doužívate.
Odporúčam počas užívania kúry dodržiavať pitný režim a jesť ľahko stráviteľné jedlá.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.