• Úvod
  • >>
  • Špeciálne kúry
  • >>
  • Kúra K30 + K30A - pečeň, žlčník, prečistenie + SV21 Koloben + SV22 Artičok

Kúra K30 + K30A - pečeň, žlčník, prečistenie + SV21 Koloben + SV22 Artičok

Táto bylinková kúra sa odporúča ako intenzívna kúra pri prečistení, revitalizácii a dočistení pečene a žlčníka.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k30-k30a-sv21-sv22
60,40 € s DPH 50,33 € bez DPH
+ -

Kúra K30 + K30A - pečeň, žlčník, prečistenie + SV21 Koloben + SV22 Artičok

Zostava  základných zložiek so zameraním na podporu tráviaceho systému, regeneráciu činnosti pečene a žlčníka a očistu tela od cudzorodých látok . Jednotlivé kúry sú doplnené špeciálnymi tinktúrami na správnu činnosť tráviaceho traktu, pečeňových funkcií a vylučovania.

Užíva sa pri jarných detoxikačných kúrach, po oslavách a hodovaniach, ale aj v rekonvalescencii po chorobe pečene a žlčníka. Okrem toho, že sú zamerané na zlepšenie pečeňových funkcií, prispievajú k dobrému tráveniu a zmierňujú únavu.

Zloženie kúry K30: pestrec T30, maralí koreň T24, breza P2, borievka P15, raž P50

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T30+T24+P2, po doužívaní P2 pridajte P15, po doužívaní P15 využívajte P50 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť ešte jednu fľaštičku T24 alebo P57.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.


Zloženie kúry K30A: pestrec T30, maralí koreň T24, breza P2, borievka P15

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T30+T24+P2, po doužívaní P2 pridajte P15 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.


Jedinečná bylinná zmes SV21 KOLOBEN na podporu črevnej funkcie. Ibiš lekársky podporuje trávenie, pomáha udržiavať normálnu črevnú činnosť. Orech vlašský a ľan prispievajú k pravidelnej činnosti črevného traktu. Fenikel pomáha udržiavať normálnu funkciu tráviacej sústavy, spolu s kukuricou podporuje trávenie a vylučovanie. Neoddeliteľnou súčasťou receptúry sú púčiky brusnice a duba.

Jedinečná bylinná tinktúra SV22 Artyčok -  redukcia hmotnosti a detoxikácia. Artičoka (artičok) patrí k najlepším prostriedkom zlepšujúcim činnosť pečene a žlčníka. Zvyšuje tvorbu žlče a podporuje detoxikačnú činnosť pečene a vylučovanie škodlivín močom. Znižuje hladinu krvného cukru a je dobrým pomocníkom pri diabete. Pre svoje protialergické pôsobenie sa používa pri problémoch s ekzémom. Celkovo zlepšuje trávenie a pomáha pri redukcii hmotnosti. Je dokázané aj zlepšenie pri problémoch astmy a reumatizmu.

Alergény: nie
Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.