Kúra K29EK - Podpora metabolizmu

Kúra na podporu látkovej výmeny a trávenia, prečistenie čriev.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k29ek
41,50 € s DPH 34,58 € bez DPH
+ -

Kúra K29EK - Podpora metabolizmu

Kúra podporuje činnosť tráviaceho systému, aktuálne rieši problémy súčasnosti, ktoré prináša dnešná doba a to prirodzenou cestou, bez agresívne pôsobiacich liekov s vedľajšími účinkami. Kúra priaznivo ovplyvňuje trávenie, činnosť žlčníka a pankreasu, udržiava hladinu cukru v krvi, regeneruje vnútorné orgány (pečeň, obličky, pľúca) pomáha pri detoxikácii organizmu a očiste črevného systému.

Zloženie kúry: Pestrec T30, I-Stop T12, Breza P2, Čučoriedka P5, Koloben SV21,Orech vlašský P37 a Amarit forte SV6.

Postup užívania kúry: Začnete užívať spolu zložky T30, T12 a P2, po využívaní brezy P2 pridáte P5, po využívaní T12 pridáte SV21, po využívaní T30 pridáte P37 a po využívaní P5 pridáte SV6 a všetko doužívate. Odporúčam počas užívania kúry dodržiavať pitný režim a jesť ľahko stráviteľné jedlá.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.