Kúra K23 a K23A – alergie dýchacích ciest, astma + Dihydroquercetin plus

Intenzívna kúra sa užíva ako počiatočná bylinná kúra so zameraním na zdravý stav dýchacích ciest, ako aj pri alergiách a astme.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k23-k23a-dihydroquercetin
68,80 € s DPH 57,33 € bez DPH
+ -

Kúra K23 a K23A – alergie dýchacích ciest, astma + Dihydroquercetin plus

Kúra sa užíva ako počiatočná bylinná kúra so zameraním na zdravý stav dýchacích ciest, ako aj pri alergiách a astme.

Vybrané byliny sa užívajú aj pri pôsobení mikróbov v dýchacích cestách, pri nepokojnom dýchaní.

Zloženie kúry K23: nechtík T26, šampiňón T45, breza P2, hrab P14, smrekovec opadavý P33

Postup užívania kúry K23: Súčasne kvapkať T26+T45+P2, po doužívaní P2 pridajte P14, po doužívaní P14 využívajte P33 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť ešte jednu fľaštičku T45.

Po skončení poslednej fľaštičky pokračujeme v užívaní pokračovacou kúrou K23A.

Kúra sa užíva ako pokračovacia bylinná kúra pri alergiách a astme.


Zloženie kúry K23A: nechtík T26, šampiňón T45, breza P2, hrab P14

Postup užívania kúry K23A: Súčasne kvapkať T26+T45+P2, po doužívaní P2 pridajte P14, po doužívaní P14 využívajte P33 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť jedno balenie Nechtíka púčikového P32.

Intenzívna kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.


Dihydroquercetin plus, čiže taxifolin, je bioflavonoid, ktorý sa získava zo sibírskeho smrekovca. Niekedy sa nazýva aj Vitamín P a patrí medzi antioxidanty. Má priaznivý vplyv na srdce, cievny systém a na podporu cirkulácie krvi v celom cievnom riečišti aj v tých najmenších kapilárach. Zvyšuje imunitu organizmu. Má masívny antioxidačný účinok a omladzujúci efekt. Preukázal sľubné farmakologické účinky na zvládanie zápalov, mikrobiálnych infekcií, oxidačného stresu a kardiovaskulárnych porúch. Denná dávka v takto upravenej podobe stačí v množstve 25 mg. Pre svoje silné protizápalové a antialergické účinky sme Didroquercetin plus zaradili do našej ponuky špeciálnych kúr, ako účinnú ochranu na obdobie , charakteristické okrem vyššie uvedeného hlavne vírusovými a bakteriálnymi infekciami , ako aj na ochranu pred infekciou Covid -19. Dihydroqercetín (taxifolín) je dokonca niektorými biochemikmi uznaný ako látka, ktorej chemické molekuly by mohli preventívne fungovať ako liek proti vírusom, a aj proti koronavírusu. Nachádza sa hlavne v zelenom čaji, červenom víne a čokoláde.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.