• Úvod
  • >>
  • Špeciálne kúry
  • >>
  • Kúra K22A - degeneratívne postihnutia pohybového aparátu, roztrúsená skleróza

Kúra K22A - degeneratívne postihnutia pohybového aparátu, roztrúsená skleróza

Tinktúry v kúre sú zamerané na pomoc pri degeneratívnych postihnutiach pohybového aparátu, upokojenie a posilnenie nervového systému.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
k22a
46,10 € s DPH 38,42 € bez DPH
+ -

Kúra K22A - degeneratívne postihnutia pohybového aparátu, roztrúsená skleróza

Tinktúry v kúre sú zamerané na pomoc pri degeneratívnych postihnutiach pohybového aparátu, upokojenie a posilnenie nervového systému. Užíva sa pri svalových distrofiách a skleróze multiplex. Táto zostava zabezpečuje zlepšenie celkového zdravotného stavu a zastavenie procesu ochorenia. Jednotlivé zložky upokojujú nervovú sústavu a regenerujú nervové vlákna (Ľubovník), zlepšujú neuralgie a hybnosť pohybového aparátu (javor), stimulujú činnosť nadľadviniek a zlepšujú prietok krvi a pomáhajú zvládať tzv. kortizolový efekt – schopnosť fungovať v stresových situáciách (Čierna ríbezľa a baza červená).

Osvedčuje sa tiež užívanie ďalších tinktúr z púčikov rastlín upokojujúcich a posilňujúcich nervovú sústavu, a to: ľubovník, javor poľný, ježibaba guľatohlavá, čierna ríbezľa a jarabina vtáčia. Na vonkajšie použitie odporúčame Slatinické obklady, prípadne Ľubovníkový olej, ktoré sú vhodné na liečenie rán, pomliaždenín a zápalov na pokožke. Obklady sa odporúčajú aj pri rehabilitácii po mozgových príhodách.

Zloženie kúry: ľubovník T40, topoľ T42, breza P2, javor poľný P17, čierna ríbezľa P7 a Baza červená P27.

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T40+T42+P2, po doužívaní P2 pridajte P17, po doužívaní T42 pridajte P7, po doužívaní T40 pridajte P27 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete doplniť topoľ P46 alebo ľubovník P47.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek. Počas užívania sa môže v začiatkoch prejaviť mierne zhoršenie stavu (pocitovo), vtedy odporúčame znížiť dávkovanie na polovicu a pokračovať, užívanie tinktúr neprerušiť!

Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody. Denná dávka je uvedená na každej fľaštičke, možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Na vonkajšie použitie odporúčame Slatinické obklady - zmes je zložená z bylín kostihoja, kvetu gaštanu a túžobníka a mladých výhonkov smreka a borovice. Účinky sú analgetické a protiopuchové. Pomáha aj Ľubovníkový olej-obklady pôsobia aj protireumaticky.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

V prípade, že užívate aj klasické lieky, resp. antibiotiká, treba len dodržať 30 min. časový rozptyl v užívaní.

Veľmi účinne pomáha pri liečbe degeneratívnych postihnutí pohybového aparátu aj svetelná terapia Bioptron.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.