Kúra IMUNOFIX-A - posilnenie imunitného a cievneho systému

Kúra na posilnenie imunitného a cievneho systému

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
imunofix-a
40,20 € s DPH 33,50 € bez DPH
+ -

Kúra IMUNOFIX-A - posilnenie imunitného a cievneho systému

Kúra na posilnenie imunitného a cievneho systému.

Kúra je vhodná ako prevencia, je vhodným adaptogenom, zvyšujúcim odolnosť voči stresu, upokojuje nervovú sústavu, zlepšuje prekrvenie srdcového svalu a činnosť ciev, podporuje krvotvorbu. Výrazne posilňuje imunitný systém, preto ju odporúčame najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, pri chrípkových epidémiách , ako aj v období zníženého príjmu vitamínu D a C.

Zloženie kúry: Eleuterokok T6, Rakytník T36, Breza P2a, Lieska P29, Kozinec P68 a Jedľa P18.

Postup užívania kúry: Začnite užívať T6+T36+P2a, po využívaní T6 pridáte P29, po využívaní P2a pridáte P68 a po využívaní T36 pridáte P18 a všetko doužívate.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

K správnej funkcii imunitného a obehového systému neodmysliteľne patrí aj čistota lymfy. Náš súčasný spôsob života prispieva k tomu, že lymfatický systém máme znečistený a nepriechodný. Pomôže nám bylinný kúpeľ alebo sprej, ktorý je zmesou tých najúčinnejších bylín. Pocit pohody a zdravia, ktorý nám navodia, stojí určite zato.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.