Kúra IMUNOFIX 2

Kúra na posilnenie imunitného systému s protizápalovými účinkami.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-imunofix-2
37,20 € s DPH 31 € bez DPH
+ -

Kúra IMUNOFIX 2

Kúra na posilnenie imunitného systému s protizápalovými účinkami. Kúra je vhodná ako prevencia, je vhodným adaptogenom, zvyšujúcim odolnosť voči stresu, upokojuje nervovú sústavu, má silné protizápalové účinky. Výrazne posilňuje imunitný systém, preto ju odporúčame najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, pri chrípkových epidémiách, ako aj v období zvýšenej záťaže organizmu.

Zloženie kúry: Eleuterokok T6, Žen-šen T46, Breza P2, Jelša P36, Kozinec P68 a Ruža šípová P41.

Postup užívania kúry: Začnite užívať spolu eleuterokok, žen-šen a brezu, po využívaní brezy pridáte jelšu, po využívaní eleuterokoku a žen-šeňa pridáte kozinec a ružu a všetko doužívate.

K správnej funkcii imunitného a obehového systému neodmysliteľne patrí aj čistota lymfy. Náš súčasný spôsob života prispieva k tomu, že lymfatický systém máme znečistený a nepriechodný. Pomôže nám bylinný kúpeľ alebo sprej, ktorý je zmesou tých najúčinnejších bylín. Pocit pohody a zdravia, ktorý nám navodia, stojí určite zato.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.