Kúra IMUNITNÝ SYSTÉM

Kúra podporuje obranyschopnosť organizmu v období chrípok a viróz, je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-imutny-system
56,30 € s DPH 46,92 € bez DPH
+ -

Kúra IMUNITNÝ SYSTÉM

Kúra podporuje obranyschopnosť organizmu v období chrípok a viróz, je vhodná pre všetky vekové kategórie. Odporúča pri problémoch s imunitným systémom, častých a opakujúcich sa zápaloch , problémoch s odolnosťou organizmu pri zvýšenej záťaži a strese. Jednotlivé zložky stimulujú výkonnosť centrálnej nervovej sústavy, pečene , ľadvín, štítnej žľazy aj nadľadviniek. Slúžia ako prevencia pri starnutí. Užíva sa najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, je to vynikajúca prevencia.

Zloženie kúry: žen-šen T46, echinacea T7, kustovnica T57, baza červená  P27, čierna ríbezľa s betaglukanom PG7, Dihydroquercentin plus 500 mg.

Postup užívania kúry:  Začnete užívať spolu žen-šen, echinaceu a kustovnicu. Po využívaní žen-šenu  pridáte bazu červenú, po využívaní echinacey pridáte čiernu ríbezľu s BG a všetko doužívate.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.   Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.
Na zlepšenie účinnosti a prekrvenia  odporúčame súčasne užívať doplnok výživy Dihydroquercentin plus  1 tbl denne, t. j. 25 mg spolu s jedlom. Dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.