Kúra Gynekologické nádory K32+K32A

Intenzívna kúra - byliny, ktoré tieto tinktúry obsahujú, sa užívajú pri čistení tela prirodzenou cestou a nútia ho brániť sa vzniku nádorov alebo ich rozvoju.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
K32+K32A
50,35 € s DPH 41,96 € bez DPH
+ -
intenzívna kúra

Kúra Gynekologické nádory K32+K32A

Byliny, ktoré tieto tinktúry obsahujú, sa užívajú pri čistení tela prirodzenou cestou a nútia ho brániť sa vzniku nádorov alebo ich rozvoju.

Je úplne bez vedľajších účinkov.
Táto zostava sa užíva pri narušenej hormonálnej činnosti a odporúča sa aj pri prevencii vaječníkových, či maternicových cýst a gynekologických nádorov.

Máme veľmi pozitívne výsledky s účinkami tejto a pokračovacej zostavy.

Zloženie kúry K32: vres-nechtík-pichliač T44, eleuterokok T6, breza P2, malina-čierna ríbezľa P10

Postup užívania kúry K32: Súčasne kvapkať T44+T6+P2, po doužívaní P2 pridajte P10 a všetko doužívať.

Po skončení poslednej fľaštičky pokračujeme v užívaní pokračovacou kúrou K32A.

Pokračovacia zostava tinktúr ku kúre K32 sa užíva pri ďalšom čistení tela prirodzenou cestou a bráneniu sa vzniku nádorov alebo ich rozvoju.

Je taktiež úplne bez vedľajších účinkov.
Táto zostava sa užíva pri narušenej hormonálnej činnosti a odporúča sa tiež pri prevencii vaječníkových, či maternicových cýst a gynekologických nádorov.

Zloženie kúry K32A: jarabina vtáčia T15, eleuterokok T6, jaseň P16, jarabina oskorušová P19, vres 48

Postup užívania kúry K32A: Súčasne kvapkať T15+T6+P16, po doužívaní P16 pridajte P19, po doužívaní P19 pridajte P48 a všetko doužívať.

Intenzívna kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.