Kúra BOLESTI KĹBOV, BORÉLIE

Cieľom tejto kúry je zmierniť bolesti kĺbov, zmierniť až zastaviť zápalové procesy, posilniť pohyblivosť pohybového aparátu, spevniť celý pohybový aparát, posilniť funkciu pečene a doplniť organizmus látkami, potrebnými k primeranej kvalite kostí, kĺbov a šliach.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
klby-borelie
41,90 € s DPH 34,92 € bez DPH
+ -

Kúra BOLESTI KĹBOV, BORÉLIE

Cieľom tejto kúry je zmierniť bolesti kĺbov, zmierniť až zastaviť zápalové procesy, posilniť pohyblivosť pohybového aparátu, spevniť celý pohybový aparát, posilniť funkciu pečene a doplniť organizmus látkami, potrebnými k primeranej kvalite kostí, kĺbov a šliach.

Kúra z bylín sa odporúča tiež pri liečbe  boreliózy, najmä v tzv. aktívnej fáze, kedy máme vysoké šance na vyliečenie v prípade, že náš imunitný systém je dostatočne silný. Taktiež ju  môžeme odporučiť použiť v rámci rekonvalescencie po prekonanej borelióze po liečbe antibiotikami. Hlavným prínosom je čistenie tela od cudzorodých látok, baktérií aj vírusov.  Bylinky obsiahnuté v tejto kúre pomohli úspešne už množstvu ľudí pri liečbe a doliečovaní boreliózy aj v prípadoch, keď borélie neboli presne diagnostikované.

Zloženie kúry: topoľ T42,  breza P2, borievka P15, zmes borovica-čierna, ríbezľa-vínna réva P9, Andrographis Mix SV12, jelša P36 a rozmarín P39.

Postup užívania kúry: Začnite užívať spolu T42+P2, po využívaní P2 pridáte P15, po využívaní T42 pridáte P9, po využívaní P15 pridáte SV12, po využívaní P9 pridáte P36 a nakoniec P39. Kvapkať spolu do cca 0,5 dcl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Užívanie celej kúry je na 2 mesiace denného užívania. Nakoľko jednotlivé zložky pôsobia pre organizmus posilňujúco, možno kúru odporučiť aj preventívne. Pri borelióze je dôležité starať sa maximálne o imunitný systém. V prípade potreby je vhodné v užívaní pokračovať doplnením tinktúry Smilax SV11 a Orech s BG PG38.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.