Kúra ANTIVÍRUS

Jednotlivé zložky tejto špeciálnej kúry podporujú obranyschopnosť organizmu, sú veľmi vhodné najmä v období chrípok a viróz, pre všetky vekové kategórie.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-antivirus
54,19 € s DPH 45,16 € bez DPH
+ -

Kúra ANTIVÍRUS

Jednotlivé zložky tejto špeciálnej kúry podporujú obranyschopnosť organizmu, sú veľmi vhodné najmä v období chrípok a viróz, pre všetky vekové kategórie. Odporúča sa pri problémoch s imunitným systémom, častých a opakujúcich sa zápaloch, problémoch s odolnosťou organizmu pri zvýšenej záťaži a strese. Užíva sa najmä v obdobiach zvýšenej aktivity mikróbov, je to tiež vynikajúca prevencia.

 

Zloženie kúry: Eleuterokok T6, Echinacea T7, Breza P2, Orech kráľovský P37, Čierna ríbezľa s BG PG7, Dihydroquercentin plus 500 mg.

Postup užívania kúry: Súčasne budete užívať eleuterokok,echinaceu a brezu. Po využití fľaštičky eleuterokoku pridáte orech kráľovský, po využívaní echinacey alebo brezy (podľa hmotnosti)  pridáte čiernu ríbezľ s betaglukanom a všetko doužívať. Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Denná dávka je uvedená na každej fľaštičke, možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.

Na podporu účinnosti odporúčame súčasne užívať doplnok výživy Dihydroquercetin plus 1 tbl denne, t. j. 25 mg spolu s jedlom. Dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28 °C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.