Kúra ALERGOSTOP 2

Kúra sa užíva ako účinná bylinná kúra so zameraním na zdravý stav dýchacích ciest, ich dezinfekciu, ako aj pri alergiách a astme.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
alergostop-2
37,20 € s DPH 31 € bez DPH
+ -

Kúra ALERGOSTOP 2

Kúra sa užíva ako účinná bylinná kúra so zameraním na zdravý stav dýchacích ciest, ich dezinfekciu, ako aj pri alergiách a astme. Vybrané byliny sa užívajú aj pri pôsobení mikróbov v dýchacích cestách, pri nepokojnom a plytkom dýchaní, regeneruje pľúcne alveoly a uľahčuje dýchanie.

Zloženie kúry: Respiro T52, Pečiarka T45, Breza P2, ČR-kalina-rozmarín P8, Vrba P49  a Kozinec P68.

Postup užívania kúry: Súčasne kvapkať T52+T45+P2, po doužívaní P2 pridajte P8, po doužívaní T45 pridajte P49 a po využívaní T52 pridajte P68 a všetko doužívať. K jednotlivým púčikom si ešte môžete dokúpiť ešte Smrekovec P33.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek.

Kvapkať spolu do cca 0,5 dcl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle. Užívanie celej kúry je na 2 mesiace denného užívania.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej, telefonickej alebo písomnej konzultácie.

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.