Kúra ALERGICKÉ ZÁPALY DÝCHACÍCH CIEST + DARČEK

Kúra je zameraná na zmiernenie príznakov a symptómov alergických prejavov horných aj dolných dýchacích ciest, podporujú odolnosť organizmu voči alergénom, spôsobujúcim zápaly nosovej sliznice, podnebia, hrdla, očí, priedušiek.

Výrobca:
NADĚJE
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
kura-alergicke-zapaly-dychacie
53,80 € 53,80 € s DPH 44,83 € 44,83 € bez DPH
+ -
Akcia +DARČEK 🎁

Kúra ALERGICKÉ ZÁPALY DÝCHACÍCH CIEST + DARČEK

Kúra je zameraná na zmiernenie príznakov a symptómov alergických prejavov horných aj dolných dýchacích ciest, podporuje odolnosť organizmu voči alergénom, spôsobujúcim zápaly nosovej sliznice, podnebia, hrdla, očí, priedušiek. Je špeciálnym prostriedkom aj pri bakteriálnych nákazách horných ciest dýchacích, ako sú zápaly priedušiek.

darček zdarma: Špeciálna tinktúra SV19 Mukoben - horné dýchacie cesty, hlieny
Špeciálna tinktúra SV19 Mukoben je zmesou byliniek na udržanie voľných dýchacích ciest. Podporuje vylučovanie hlienov z horných dýchacích ciest, čistenie a priechodnosť nosa, uľahčuje dýchanie, sekrécie hlienu, uľahčenie vykašliavania. Borovica pomáha uvoľniť upchaté dýchacie cesty vrátane nosnej dutiny a čistiť pľúca. Fenikel podporuje sekréciu hlienov. Tymián pomáha vylučovaniu hlienu v dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie. Sladké drievko upokojuje horné dýchacie cesty a pomáha ich udržiavať čisté, podporuje tiež imunitný systém ako výrazný antioxidant. Priaznivo pôsobí na močový systém aj prostatu, regeneruje žalúdočné a črevné sliznice, čím uľahčuje aj trávenie. Upokojuje a podporuje aj mentálne funkcie. Materina dúška pôsobí priaznivo na zdravý stav horných dýchacích ciest, má silné antiseptické a dezinfekčné pôsobenie. Zloženie dennej dávky 120 kvapiek: voda, alkohol 40 % obj., hrab obyčajný púčik 138 mg, borovica lesná púčik 138 mg, tymián obyčajný vňať 99 mg, fenykel obyčajný plod 99 mg, sladké drievko koreň 66 mg, materina dúška vňať 66 mg.
 

Zloženie kúry: nechtík T26, pečiarka T45, grep T11, čierna ríbezľa P7 a hrab P14, Dihydroquercentin plus 500 mg.

Postup užívania kúry: Začnite užívať nechtík, pečiarku a grep, po využívaní nechtíka a pečiarky pridáte čiernu ríbezľu a grep a všetko spolu doužívate.

Kúra končí postupným využitím všetkých zložiek. Kvapkať spolu do cca 0,5 dl vody. Dodržujte dennú dávku. Možno ju rozdeliť na 2-3 dielčie dávky. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po jedle.
Na zlepšenie účinnosti a prekrvenia odporúčame súčasne užívať doplnok výživy Dihydroquercentin plus 1 tbl denne, t. j. 25 mg spolu s jedlom. Dávkovanie neodporúčame prekračovať.

Alergény: nie

Upozornenia: neprekračujte odporúčanú dennú dávku, nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, nie je náhrada rozmanitej stravy, skladujte mimo dosahu malých detí, skladujte pri teplote do 28°C.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Pokiaľ problémy naďalej pretrvávajú, vytvoríme Vašu osobnú kúru obmenou jednotlivých zložiek na základe osobnej telefonickej alebo písomnej konzultácie.


Ak sa chcete o bylinke či púčiku dozvedieť viac, môže vám ako zdroj informácií poslúžiť "herbár liečivých bylín", kde sa dozviete všetko o pôsobení na ľudský organizmus

Pre lepšiu orientáciu medzi slovenskými, českým a latinskými názvami rastlín si môžete stiahnuť aj register názvov rastlín, ktorý vo formáte PDF nájdete tu... a v tabuľkovom formáte EXCEL nájdete tu...

zloženie kúry

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Máte problém? Potrebujete poradiť?

Kontakt - gemmoterapia - choroby a ich liečba * Viete čo vás trápi ale neviete si vybrať produkt, ktorý by bol presne určený na váš problém? Správne zvolená kombinácia vybraných produktov pomôže lepšie vyriešiť váš problém.

* Ak máte ťažkosti ale neviete aký problém presne udať, poskytujeme vám odborné poradenstvo v oblasti gemmoterapie. Pri ktorom prekonzultujeme váš zdravotný stav a zistíme presnú príčinu vášho problému.

  • V našom obchode nájdete množstvo produktov na rôzne problémy alebo choroby. Produkty sa kombinujú rôznymi spôsobmi. Pri každom produkte máte napísané na aký problém produkt môžete použiť. Ak si samozrejme nie ste istí poradíme vám ako na to...
 

Kontaktujte nás na - Gemmoterapia a liečba chorôb

telefonicky +421 918 175 735 alebo mailom na info@evawellness.sk

Poradíme vám ako správne kombinovať tinktúry, používať maste, špeciálne kúry alebo ako vám môžu pomôcť ostatné produkty z našej ponuky. Ako fungujú ZEPTER produkty a ako vám môžu pomôcť pri vašom probléme.